NewsyZwrot akcji w sytuacji Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. "Zostawcie gościa w spokoju"

Zwrot akcji w sytuacji Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. "Zostawcie gościa w spokoju"

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
15.08.2023 12:20, aktualizacja: 15.08.2023 14:12

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez wiele lat byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Przez 6 lat stanowili zgodne małżeństwo, a owocem ich miłości jest córeczka o imieniu Helena. Niedawno nieoczekiwanie gruchnęła wieść o rozstaniu Piotra i Kasi.

Rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Aktorzy rozstali się kilka miesięcy temu. Od tego czasu Katarzyna udzieliła kilku wywiadów, w których wypowiedziała się na temat relacji z mężem. Piotr z kolei stronił od opowiadania publicznie czegokolwiek na temat spraw prywatnych. W niedzielę aktor opublikował na Instagramie film autorstwa Gstaada Guya, w którym przekazuje on, aby wszelkie sprawy, związane z życiem osobistym, zawsze zachowywać dla siebie. Fani Piotra Stramowskiego szybko zinterpretowali treść nagrania jako przytyk w stronę Kasi Warnke. Zaczęły się sypać komentarze, zarówno w mediach społecznościowych Kasi, jak i Piotra, w których ich fani zajmowali jakieś stanowisko. Najczęściej opowiadali się po jednej ze stron.

Katarzyna Warnke broni Piotra Stramowskiego

Jak się okazuje, film opublikowany przez Piotra, został najwyraźniej źle zinterpretowany przez internautów. Stramowski zdecydował się więc opublikować oświadczenie, w którym zaprzeczył, że jego wpis nawiązuje do wypowiedzi Kasi.

Drodzy zainteresowani, (...) piszący do mnie zapytania o zamieszczony przeze mnie filmik znanego komika The Gstaad Guy. Nie ma on nic wspólnego z wywiadem Kasi Warnke, z którym, nota bene, nie miałem okazji się zapoznać. Przestańcie proszę dopisywać historie, których nie ma - zaapelował Piotr Stramowski.

Do sytuacji odniosła się także sama zainteresowana, Katarzyna Warnke. Na swoim Instagramie dodała wpis, do którego dołączyła wspólne zdjęcie z Piotrem.

Zostawcie gościa w spokoju. Jest spoko! Nawet więcej niż spoko - napisała Kasia.

Spodziewaliście się takiego zwrotu akcji? Ich wspólny apel zdaje się zmieniać sytuację. Czyżby para doszła ze sobą do porozumienia na tyle, żeby można było mówić o braku konfliktu?

Kasia Warnke i Piotr Stramowski
Kasia Warnke i Piotr Stramowski
Piotr Stramowski z córeczką Heleną
Piotr Stramowski z córeczką Heleną
Piotr Stramowski z nową partnerką
Piotr Stramowski z nową partnerką
Oświadczenie Piotra Stramowskiego
Oświadczenie Piotra Stramowskiego
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także