NewsyZłośliwy przydomek księżnej Kate. Tak nazywała ją brytyjska prasa. Poszło o jej związek z Williamem

Złośliwy przydomek księżnej Kate. Tak nazywała ją brytyjska prasa. Poszło o jej związek z Williamem

Księżna Kate otrzymała złośliwy przydomek. Wszystko przez Williama
Księżna Kate otrzymała złośliwy przydomek. Wszystko przez Williama
Źródło zdjęć: © GettyImages
13.02.2024 11:14, aktualizacja: 13.02.2024 15:01

Kate i William od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Warto jednak przypomnieć, że książę długo czekał na sformalizowanie związku, co stało się efektem żartów ze strony brytyjskiej prasy. Jak nazywali Kate Middleton w tamtym okresie?

Kate Middleton poznała księcia Williama na studiach, już w 2001 roku. Oficjalnie parą zostali dwa lata później, o czym prasa poinformowała dopiero w 2004 roku. Od tego momentu minęło jeszcze sześć lat zanim William zdecydował się oświadczyć ukochanej. Middleton oficjalnie została księżną 29 kwietnia 2011 roku, kiedy postanowili powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Złośliwy przydomek Kate Middleton. Tak okrzyknęła ją prasa

Lata mijały, a książę William i Kate cały czas byli tylko parą. Prasa brytyjska informowała o każdym ich wspólnym wyjściu czy przedsięwzięciu, cały czas przypominając, że książę nie oświadczył się ukochanej. W końcu tabloidy nadały jej przydomek "Waitie Katie", czyli czekająca Katie.

Księżna Kate dzisiaj. Co nowego u książęcej pary?

Choć nie raz pisano w prasie o rzekomych romansach księcia, to w małżeństwie Kate i Williama wszystko wydaje się poukładane. Para niedługo będzie obchodziła 13. rocznicę ślubu. W ostatnich tygodniach sporo mówiło się na temat zdrowia księżnej. Na początku roku przeszła ona zaplanowaną operację jamy brzusznej i w najbliższym czasie nie będzie pokazywać się medialnie. Żonę wspiera oczywiście książę William, który zapowiedział, że do czasu powrotu Kate do zdrowia zniknie z przestrzeni medialnej. W ten sposób chce wspierać księżną.

Kate długo czekała na oświadczyny księcia Williama
Kate długo czekała na oświadczyny księcia Williama© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także