NewsyNajpierw sylwester, a potem... Oto nowy duet Polsatu! To z nim Marcelina Zawadzka pojawi się na ekranie

Najpierw sylwester, a potem... Oto nowy duet Polsatu! To z nim Marcelina Zawadzka pojawi się na ekranie

Nowy duet Polsatu
Nowy duet Polsatu
Elwira Szczepańska
27.12.2022 18:00, aktualizacja: 27.12.2022 19:15

To już 17. z kolei impreza sylwestrowa organizowana przez Polsat, a na scenie w Chorzowie pojawią się między innymi: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, Bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Sylwestrowa Moc Przebojów to jak zawsze wspaniałe, radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert, bo zwieńczy obchody 30-lecia naszej stacji. Widzowie od lat spędzają z nami Sylwestra i zawsze mogą być pewni, że gwiazdy i przyjaciele Polsatu zapewnią im szampańską zabawę. Nie zawiedziemy ich i tym razem. Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki – mówiła dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Dla Polsatu będzie to wyjątkowy wieczór, ponieważ przypada tuż po 30-leciu stacji. Telewizja ujawniła już zagraniczną gwiazdę. Publiczność rozgrzeje Michael Patrick Kelly. Wokalista zaczynał karierę w latach 90. jako członek popularnego na całym świecie rodzinnego zespołu The Kelly Family. To oni śpiewali taki hity jak m.in. An Angel czy Take My Hand.

Michael Patrick Kelly nieziemską gwiazdą Sylwestra w Polsacie!  Startujemy o 20:00 31. grudnia! To będzie impreza pełna niespodzianek, bawcie się razem z nami! - czytamy na profilu stacji.

Koncert poprowadzą Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz, a także Agnieszka Kołodziejczyk z Radia Zet oraz Marcelina Zawadzka. Tej ostatniej w tym roku będzie towarzyszył znany aktor. Kto?

Marcelina Zawadzka poprowadzi sylwestra w Polsacie. Kto jej będzie towarzyszył?

Marcelina Zawadzka uchodzi za jedną z najbardziej atrakcyjnych kobiet w polskim show-biznesie. Jej urodę docenili nie tylko Polacy, którzy w 2013 roku przyznali jej tytuł Miss Polonia, ale także międzynarodowe jury podczas konkursu Miss Universe. Była wówczas pierwszą od 23 lat Polką, która awansowała do ścisłego grona szesnastu najpiękniejszych kobiet świata.

Okazało się szybko, że wygląd to nie wszystko, co Zawadzka ma do zaoferowania. Marcelina świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej najróżniejsze formaty telewizyjne, w tym te emitowane na żywo. Przez kilka miesięcy była gospodynią Pytania na śniadanie, pojawiała się w The Voice of PolandBake Off. Po odejściu z TVP została gwiazdą Polsatu, gdzie prowadzi show Farma.

W ubiegłym roku pojawiła się także na scenie podczas Nocy Przebojów Polsatu. Towarzyszyła jej Ilona Krawczyńska. Już wiadomo, że Marcelina znowu znajdzie się wśród gospodarzy sylwestra Polsatu. Tym razem jednak bez influencerki u boku. Podobno wylądowała na dywaniku szefostwa po finale Tańca z Gwiazdami. Przypomnijmy, że nie chciała wtedy rozmawiać z dziennikarzami.

Kiedy finałowy kurz opadł, okazało się, że media nieszczególnie grzały newsami o zwyciężczyni finału programu. Wszystko przez postawę Krawczyńskiej, która odmówiła wywiadów i od początku trwania show była opryskliwa dla dziennikarzy, sprawiając wrażenie, że jest tam za karę... Na ekranie prezentowała się świetnie, ale gdy gasły kamery — trudno się z nią pracowało — mówił informator Pomponika.

Kto będzie więc parterem Zawadzkiej? Okazuje się, że to Adam Zdrójkowski sprawdzi się jako prowadzący wielkie show w Chorzowie.

Cieszę się, więc mam nadzieję, że już na stałe zagoszczę na tej sylwestrowej, polsatowej scenie — mówił Zdrójkowski w rozmowie z Party.

Dodajmy, że Zawadzka ma być jedną z gwiazd tworzonej właśnie przez Polsat śniadaniówki. Czyżby staja już przymierzała młodego aktora do roli współgospodarza? Byłby to ciekawy wybór, nie sądzicie?

Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także