NewsyPrzemek Kossakowski wziął trzeci ślub? Wyszło na jaw, kim jest jego wybranka

Przemek Kossakowski wziął trzeci ślub? Wyszło na jaw, kim jest jego wybranka

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Źródło zdjęć: © KAPIF
04.04.2024 13:58, aktualizacja: 04.04.2024 17:17

Przemysław Kossakowski ma na koncie dwa rozwody. Pierwsze małżeństwo podróżnika rozpadło się przez finanse. Drugi związek małżeński zakończył się w tajemniczych okolicznościach. Teraz spekuluje się o trzecim ślubie dziennikarza.

Przemysław Kossakowski stroni od blasku fleszy i stara się życie prywatne trzymać z dala od mediów. Wiadomo jednak, że 52-latek rozwiódł się dwukrotnie. Kim są jego byłe żony?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest pierwsza żona Przemysława Kossakowskiego?

Przemysław Kossakowski swoją pierwszą żonę poznał jeszcze w liceum. Kiedy tworzył, malował i pisał, wyprowadził się z wybranką serca na wieś. Dom, w którym zamieszkali wymagał remontu, który wpędził go w poważne problemy finansowe. Tak skończyła się pierwsza sielanka dziennikarza.

Rozpadło się moje małżeństwo. Myślę, że żona zmęczyła się życiem na wsi i rozpaczliwymi próbami wiązania końca z końcem. Zostałem sam. Czterdziestolatek bez kobiety, dzieci, roboty, za to z poczuciem, że w życiu niespecjalnie mu wyszło i musi zbudować je od nowa - mówił w przeszłości w rozmowie z "Twoim Stylem".

Żoną podróżnika była Anita, która także miała artystyczną duszę. Jak ustalił wcześniej "Super Express", stworzyła grupę pod nazwą "Inicjatywa Popielewo 2006". Dzięki niej dzieci ze wsi i okolic stworzyły na ścianie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Popielewie obraz przedstawiający przedwojenne Popielewo.

Drugie małżeństwo Przemysława Kossakowskiego 

Drugą żoną Kossakowskiego była Martyna Wojciechowska. Para była ze sobą trzy lata, a ich związek rozpadł się już 3 miesiące po ślubie. Z relacji Martyny i Przemka wynika, że to on podjął decyzję o zakończeniu relacji. Było to w 2021 roku.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. (...) Ta nagła zmiana była dla mnie zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - informowała wówczas podróżniczka. 

Kossakowski odniósł się wtedy do słów swojej żony.

Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy - wyjaśnił w poście na Instagramie.

Przemysław Kossakowski wziął trzeci ślub?

Teraz spekuluje się, że były mąż Martyny Wojciechowskiej ponownie się ożenił. Ustalono, że jego wybranką jest Patrycja Bartoszak - terapeutka, którą poznał na planie "Down the Road. Zespół w trasie".

Dowodem potwierdzającym rzekomy trzeci ożenek Kossakowskiego ma być obrączka, którą od niedawna nosi na palcu. Czyżby dziennikarz zdecydował się na potajemny ślub? Kolejny fakt, który mógłby potwierdzać te doniesienia jest taki, że wybranka Przemka zmieniła nazwisko na dwuczłonowe. Fani wywęszyli, że na stronie fundacji, którą Patrycja prowadzi wspólnie z Przemysławem, podpisana jest jako Bartoszak-Kossakowska. 

Kossakowski i Wojechowska
Wojciechowska Martyna, Kossakowski Przemyslaw
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także