NewsyWpadka Cezarego Pazury. Za te słowa nominowali go do antynagrody

Wpadka Cezarego Pazury. Za te słowa nominowali go do antynagrody

Cezary Pazura zaliczył gafę (fot. KAPiF)
Cezary Pazura zaliczył gafę (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
22.04.2024 22:19

Cezary Pazura w prowadzonym wspólnie z żoną palnął zabawną gafę. Teraz może otrzymać niechlubną antygrodę od znanego portalu. Czyżby powiedział "biologiczną bzdurę roku"?

Komediowy talent Cezarego Pazury jest zdecydowanie jednym z najbardziej prominentnych w świecie polskiego show-biznesu. Czasami może się wydawać, że żartem jest w stanie wybronić się nawet z najbardziej absurdalnej wpadki. Nie w tym przypadku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Australijskie węże nie są jadowite? Cezary Pazura zaskoczył wypowiedzią

W prowadzonym wspólnie z żoną podcaście "Kobieta z Pazurem" gwiazdor dyskutował na temat tego, czy w Australii rzeczywiście jest niebezpieczne. W pewnym momencie słuchacze mieli okazję usłyszeć kuriozalną teorię. Pazura zapierał się, że australijskie węże wcale nie są jadowite, dlatego nie należy się ich obawiać. Według niego, tylko brązowe gatunki mają stanowić zagrożenie.

Węże są takie, że wiesz, one nie są jadowite tam w Australii - wypalił.

Cezary Pazura może otrzymać niechlubną antynagrodę

Na profilu facebookowym popularnego portalu Totylkoteoria.pl pojawił się post, który może nie spodobać się Pazurze. Okazuje się, że aktor został nominowany do antynagrody "Biologicznej Bzdury Roku", która przyznana ma być za największą wpadkę w dziedzinie wiedzy biologicznej.

Nowa, zarazem pierwsza tegoroczna nominacja do Biologicznej Bzdury Roku 2024 dla aktora Cezarego Pazury za stwierdzenie, że w Australii praktycznie nie ma jadowitych węży, co uzasadniał tym, że w Australii węże są zielone, poza jednym brązowym, który ma być tym jadowitym wyjątkiem. (...) W rzeczywistości w Australii jest sporo jadowitych węży, a dwa, że również węże o kolorze zielonym mogą być jadowite - czytamy.

Wyniki staną się jasne dopiero pod koniec roku.

Cezary Pazura z żoną (fot. KAPiF)
Cezary Pazura z żoną (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także