Wino Meghan Markle "szorstkie jak pacha budowlańca"? Brytyjskie media nie mają litości
Wino As Ever, promowane przez Meghan Markle, wzbudza mieszane opinie. Choć chwalone za bogaty smak, wysoka zawartość alkoholu i nietypowy kolor budzą kontrowersje. W brytyjskich mediach można znaleźć ostrą krytykę produktu.
Wino As Ever, związane z Meghan Markle, pochodzi z renomowanej kalifornijskiej doliny Napa. Produkt ten, oferowany w cenie 30 dolarów za butelkę, jest promowany jako wysokiej jakości różowe wino. Jednak, jak to często bywa z produktami celebrytów, opinie są podzielone.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Piotr Mróz o Hubercie Urbańskim i "Milionerach" w Polsacie. "Nie chciałbym znowu wejść w konflikt z dyrektorem Edwardem"
Brytyjskie media ostro o winie Meghan Markle
Brytyjska dziennikarka Jan Moir z "Daily Mail" zauważyła, że wino ma intensywny zapach alkoholu, co odbiega od standardowej lekkości europejskich win różowych. W ostrych słowach podsumowała promowany przez Markle trunek.
Ani w nosie, ani nigdzie indziej nie wyczuwam moreli, ani brzoskwiń. To, co dostaję, to przytłaczający podmuch alkoholu. Wino Meghan jest szorstkie jak pacha budowlańca na rusztowaniu. Po kolejnym łyku natychmiast odczuwam ból głowy, ale w przypadku Meghan, to nic nowego. Dodam tylko, że wino pozostawia dziwny posmak w ustach. Kolega tester opisał to jako "smak sera pleśniowego" – podkreśliła Moir.
Wino As Ever charakteryzuje się ciemniejszym zabarwieniem, przypominającym odcienie łososiowo-pomarańczowe, co różni je od popularnych obecnie bladego różu win prowansalskich. Produkt pochodzi z rocznika 2023, co również może wpływać na jego smak. Dodatkowo, klienci muszą zakupić co najmniej trzy butelki, co podnosi łączny koszt zakupu.