ExclusiveTYLKO U NAS! Katarzyna Dowbor reaguje na nowy program Joanny Koroniewskiej: "Nie mam dla niej rad"

TYLKO U NAS! Katarzyna Dowbor reaguje na nowy program Joanny Koroniewskiej: "Nie mam dla niej rad"

Katarzyna Dowbor skomentowała nowy program Joanny Koroniewskiej
Katarzyna Dowbor skomentowała nowy program Joanny Koroniewskiej
Źródło zdjęć: © KAPIF

06.07.2024 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Koroniewska dostała nową pracę i niedługo poprowadzi program "Zróbmy sobie dom" w TVN. Co na to jej teściowa, Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor przez niemal 10 lat prowadziła w Polsacie program "Nasz Nowy Dom". Jej własne przytulne gniazdko to także efekt ogromu pracy i wnętrzarskich pasji, które dziennikarka przejawia od lat. Teraz Joanna Koroniewska poprowadzi program o tworzeniu własnego domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor trzyma kciuki za Joannę Koroniewską

Sobotnie wydanie "Dzień Dobry TVN" zaczęło się prawdziwą gratką. Ogłoszono tam bowiem, że Joanna Koroniewska wkrótce poprowadzi nowy program, "Zróbmy sobie dom". Jak zareagowała na to jej teściowa, Katarzyna Dowbor?

Tak, wiem o tym, właśnie to ogłosiła. Bardzo się cieszę i bardzo mocno trzymam za nią kciuki, bo jest świetnym człowiekiem - wyznała dziennikarka "Pytania na śniadanie" w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Dowbor wspiera synową od lat

Trzeba przyznać, że Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska stanowią dowód na to, że teściowa i synowa mogą się szczerze kochać i wspierać. Po zwolnieniu Dowbor z Polsatu to właśnie Joanna jako jedna z pierwszych osób przekazała mamie Macieja Dowbora słowa wsparcia. Teraz sama może liczyć na dobre słowo nie tylko teściowej, ale także bardziej doświadczonej koleżanki po fachu. Czy dziennikarka ma złotą radę, dzięki której Joanna Koroniewska odniesie sukces?

Nie mam dla niej rad, bo Joanna jest tak bystrą osobą i tak zawsze przygotowaną do swojej pracy, że na pewno świetnie sobie poradzi. Jeśli będzie chciała zapytać mnie o zdanie, to zawsze doradzę, ale nie będę tego robić z góry. Zresztą, jeśli chodzi o urządzanie wnętrz, to ja pytam ją o radę, ona mnie. Świetnie się dogadujemy, więc jeśli zechce mojej rady, to chętnie się z nią czymś podzielę - powiedziała Dowbor naszej redakcji.
Katarzyna Dowbor cieszy się z sukcesu Joanny Koroniewskiej
Katarzyna Dowbor cieszy się z sukcesu Joanny Koroniewskiej © KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także