NewsyTop Model 10. Pokaz w centrum Warszawy, zamknięte ulice i koncert Smolastego. Program opuścił kolejny uczestnik

Top Model 10. Pokaz w centrum Warszawy, zamknięte ulice i koncert Smolastego. Program opuścił kolejny uczestnik

Top Model 10
Top Model 10
Krystyna Miśkiewicz

13.10.2021 23:01, aktual.: 13.10.2021 23:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Top Model to program, który już od pierwszej edycji wzbudza spore emocje. Cieszył się tak dużym powodzeniem widzów, że na stałe wpisał się do ramówki stacji. Teraz fani modowego show oglądają na antenie 10.- jubileuszową edycję, która już od momentu castingów zapewnia niezapomniane wrażenie. Ogromną euforię wśród sympatyków tego formatu wywołał między innymi moment wręczenia Złotego Biletu. Joanna Krupa zdecydowała, że podaruje go ślicznej Weronice Zoń.

W następnych etapach programu pojawiło się jednak sporo kontrowersyjnych momentów. Był wśród nich między innymi poważnie wyglądający wypadek jednej z uczestniczek, czy w końcu naga sesja zdjęciowa z ostatniego odcinka.

Wiadomo też, że bohaterowie show walczą o główną nagrodę i kontrakt z agencją modelek i modeli. Każdy z nich chce zaprezentować się przed jury jak najlepiej. W poprzednim odcinku pożegnaliśmy się z Wiktorią. Kto odpadł tym razem?

Top Model 10. Kto odpadł z programu?

W każdym kolejnym odcinku na uczestników czekają nowe wyzwania i zadania. Ich występy ocenia dobrze znane fanom jury. W jego skład wchodzą: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska. Dzisiaj widzowie mogli zobaczyć pokaz, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy. Aby nagrać ten moment, zamknięto nawet most znajdujący nad skrzyżowaniem ulic Jana Pawła, Chałubińskiego oraz Alei Jerozolimskich.

Uczestnikom pomagał w tym ważnym zadaniu Dominik Sadoch, który już od kilku lat podbija świat mody. Znany model pracuje na całym świecie i jest rozchwytywany w branży. Pokaz koncertem na żywo uświetnił Smolasty. Żeby zadanie nie było zbyt łatwe, w drugiej części pokazu uczestnicy wystąpili na wrotkach.

Wszystko wyglądało bardzo efektownie, a Joanna Krupa nie ukrywała swoich emocji. Gdy zobaczyła w akcji swojego ulubieńca, którym jest Arek, głośno krzyknęła:

Nagle mi się zrobiło gorąco i chłodno.

Uczestnik, który wypadł najlepiej otrzymał nagrodę w postaci sesji wizerunkowej znanej marki modowej. Przypadła ona aż trzem uczestnikom: Kacprowi, Sophie i Julii.

Nie było to jedyne zadanie tego wieczoru. Aspirujący modele wzięli także udział w wyzwaniu, które przygotował dla nich Ralph Kamiński. Były to krótkie reżyserowane przez artystę filmiki.

Top Model to nie tylko łzy radości i kolejne sukcesy uczestników, ale też trudne chwile rozstań. W każdym kolejnym odcinku musi odpaść jeden z uczestników. W tym tygodniu z programu odpadła 19-letnia Olga Król, która w ocenie jury w zadaniach tego wieczoru poradziła sobie najsłabiej.

  • Olga Król przed i po metamorfozie w Top Model
  • Olga Król w finale Top Model 10
  • Olga Król w finale Top Model 10
  • Top Model 10- uczestnicy i Smolasty
  • Olga Król - metamorfozy Top Model 10.
  • Olga Król – Top Model 10
  • Kandydatka nr 15: Olga Król, 19 lat, Turobin
  • Top Model 10
  • Top Model 10 - Kacper Jasiński
[1/9] Olga Król przed i po metamorfozie w Top Model
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także