Top Model 10. Naga sesja wywołała wiele emocji. Program opuścił kolejny uczestnik

Top Model 10 - naga sesja

Top Model 10 - naga sesja

Top Model 10. W środowym odcinku ponownie nie zabrakło emocji. Kto według jurorów wypadł najlepiej, a kogo zdecydowali się wyeliminować?

W jubileuszowej edycji Top Model nie brakuje emocji. Podczas castingów entuzjazm fanów formatu wywołał moment, w którym Joanna Krupa postanowiła wręczyć złoty bilet ślicznej Weronice Zoń. Gdy wyłonione zostały osoby, które zamieszkały w domu modeli i modelek także nie zabrakło mocnych wrażeń. Widzowie byli mocno zdegustowani metamorfozami uczestników, sesją z alpakami, a później z owadami oraz bardzo groźnym wypadkiem jednej z modelek.

W ubiegłym tygodniu decyzją jury odpadł Bartosz Kloch. Kto tym razem opuści program?

Top Model 10. Kto odpadł z programu?

Uczestników jak zwykle oceniało jury, w którego skład wchodzą Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. W każdej edycji przychodzi moment, kiedy uczestnicy mają pozować nago. Zgłaszając się do programu, teoretycznie wiedzą, co ich czeka, ale i tak przełamanie bariery wstydu dla wielu okazuje się trudne. Tym razem pomagała w tym specjalistka.

Ja jestem tutaj po to, żeby wesprzeć was w poczuciu komfortu i bezpieczeństwa w momencie, kiedy będziecie podejmowali świadome decyzje co do tej sesji. Jeśli dzisiaj u kogoś pojawi się jakaś trudność, będzie miał potrzebę porozmawiać, będzie potrzebował wsparcia, to ja tutaj dla was jestem – mówiła Marta Łachacz.

Jednak pierwszym zadaniem był pokaz. Najlepiej z zadania wywiązali się Nicole, Mikołaj i Julia. Projektant zza oceanu wybrał Aleksandrę, Adama i Sophie. Mariusz Przybylski docenił Łukasza i Mikołaja. To oni pokazali ubrania Rafała Świądera.

Lenka i Janek Klimentovie pokazali uczestnikom, jak się poruszać. Wszystko po to, aby w sesji z kolorowymi proszkami wypaść jak najpiękniej. Nagrodą była sesja dla firmy beauty.

Zdjęcia okazały się być ciężką pracą. Najlepiej wypadli Weronika i Arek.

W nagiej sesji uczestników wsparła nie tylko specjalistka, ale także Joanna Koroniewska. Zdjęcia sprawiły wielki kłopot Sophie, która w końcu przełamała swoje opory. Efekty sesji zadowoliły jurorów, a wygrała Dominika. Jednak musieli też podjąć decyzję, kto opuści program. Tym razem z formatem pożegnała się Wiktoria.

 


Kacper i Olga - Top Model 10

Kacper i Olga - Top Model 10

Nicole i Łukasz- Top Model 10

Nicole i Łukasz- Top Model 10

Sophia i Mikołaj - Top Model 10

Sophia i Mikołaj - Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×