To u niej ciężko chora Kate znalazła wsparcie. Księżna hojnie się odwdzięczyła

Asystentka Kate dostała awans
Asystentka Kate dostała awans
Źródło zdjęć: © Instagram

12.06.2024 12:41, aktual.: 12.06.2024 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasha Archer to wieloletnia asystentka oraz stylistka Kate. Kiedy księżna zachorowała na raka, okazała się nie tylko oddaną pracownicą, lecz także wsparciem w trudnym okresie. W ramach podziękowania Kate zdecydowała się na hojny gest.

Choć na temat rodziny królewskiej krążą różne teorie, trzeba przyznać, że jej członkowie są do swoich pracowników wyjątkowo przywiązani i rzadko decydują się na zwolnienia. Wśród tych, którzy pracują dla Williama i Kate, są osoby, które zaczynały pracę jeszcze za czasów ich narzeczeństwa. Wśród nich jest Natasha Archer, która jako jedna z pierwszych dołączyła do zaufanego grona pracowników księżnej. Nic więc dziwnego, że kiedy nadeszły dla niej ciężkie czasy, asystentka bardziej niż podwładną, okazała się bliską i wspierającą przyjaciółką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natasha Archer wsparciem dla chorej księżnej Kate

Po tym jak księżna Kate dowiedziała się, że choruje na raka, to Natasha miała być pierwszą osobą, z którą podzieliła się tą informacją. Jak przystało na jedną z najbliższych pracownic, towarzyszyła księżnej podczas wizyt lekarskich, a także odebrała ją ze szpitala po operacji jamy brzusznej. A kiedy książę William musiał wypełniać swoje obowiązki, to właśnie Natasha czuwała przy boku Kate.

Panie stały się nierozłączone do tego stopnia, że Kate w dowód wdzięczności za wsparcie i oddanie Archer, uczyniła ją szefową personelu księżnej i księcia Walii. Kobieta pochwaliła się już swoim osiągnięciem na portalu Linkedin, a informator magazynu "The Independent" wyznał, że wszyscy uważają to wyróżnienie za zasłużone. 

Natasha zasługuje na to, jak nikt inny. Jest niezawodnie dyskretna i lojalna wobec Kate. Z pewnością awans wiąże się z podwyżką, a to oznacza, że możemy spodziewać się widoku Natashy u boku Kate jeszcze przez wiele lat - powiedział informator.

Natasha Archer to przyjaciółka i powiernica księżnej Kate

To właśnie Natasha Archer stoi za tym, że księżna, odkąd tylko pojawiła się na królewskim dworze, zachwyca modnymi stylizacjami. Kobieta przez lata pomagała Kate dobierać garderobę na różnego rodzaju wyjścia i nie raz widziano ją, jak dźwiga stroje zapasowe czy kuferki z kosmetykami, aby jej przełożona zawsze wyglądała olśniewająco.

Z pewnością awans w ramach podziękowania za wierną służbę to wyjątkowo hojny gest Kate.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także