NewsyTelewizja CNN podała nowe fakty w sprawie śmierci Prince'a. Ujawniono treść notatki z wyjazdu pogotowia do willi muzyka

Telewizja CNN podała nowe fakty w sprawie śmierci Prince'a. Ujawniono treść notatki z wyjazdu pogotowia do willi muzyka

Ciało Prince'a znaleziono w windzie
Ciało Prince'a znaleziono w windzie
Rafał Kowalski

30.04.2016 11:11, aktual.: 30.04.2016 11:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okoliczności śmierci Prince'a wciąż nie są do końca znane. Przez media przetoczyło się kilka wersji ostatnich chwil życia muzyka jak i podawano już wiele powodów, przez które gwiazdor zmarł. Każdy wydaje się prawdopodobny. Ostatnie doniesienia mówią o tym, że Prince chorował na AIDS.

Telewizja CNN dotarła do informacji, które mówią o tym, że muzyk nie spał przez cztery doby przed śmiercią. Ponadto, w ciągu 3 ostatnich lat, karetka do willi muzyka była wzywana czterokrotnie: 23 października 2013, 9 sierpnia 2015, 6 września 2015 i 21 kwietnia 2016.

Reporterzy ujawnili treść notatki sporządzonej przez pracowników pogotowia:

21 kwietnia 2016 roku o godz. 9.43 zastępca szeryfa dostał wysłany na medyczne wezwanie do Paisley Park 7810 Audubon Dr w Chanhassen. Zastępca szeryfa i personel medyczny przybyli na miejsce o godz. 9.48 i znaleźli w windzie niereagującego dorosłego mężczyznę. Próbowali wykonać masaż serca, ale ofiary nie dało się przywrócić. Orzeczono śmierć mężczyzny o godz. 10.07. Zidentyfikowano go jako Prince'a Rogersa Nelsona, lat 57, mieszkańca Chanhassen - brzmiał raport ratowników medycznych

Wydaje nam się, że jeszcze długo nie dowiemy się, jakie były oficjalne przyczyny śmierci muzyka. Pozostaje jeszcze sprawa jego testamentu... Czy kiedyś poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania?

Prince zmarł w wieku 57 lat
Prince zmarł w wieku 57 lat
Zmarł Prince
Zmarł Prince
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także