NewsyTede pojechał po gwiazdach TVP. "Kręgosłup z plasteliny". Kogo miał na myśli?

Tede pojechał po gwiazdach TVP. "Kręgosłup z plasteliny". Kogo miał na myśli?

Tede komentuje zmiany w TVP
Tede komentuje zmiany w TVP
29.12.2023 15:55

Tede jest raperem, który sprzedał ponad 300 tysięcy płyt i był pięciokrotnie nominowany do nagrody Fryderyka. Raper nie tylko tworzy muzykę i teksty, jest również producentem i doskonale wie, co piszczy w branży.

Tede pojechał po Kasi Cichopek

Nie jest tajemnicą, że raper nie przepada za tą aktorką. Kilkukrotnie wypowiadał się na jej temat niezbyt miło. Nie ukrywał, że nie ceni ani jej kunsztu aktorskiego, który ta prezentuje w serialu "M jak Miłość", ani nie uważa jej za dziennikarkę.

W programie "Fabryka gwiazd", który emitowany był kilkanaście lat temu, Tede porównywał słabe wykonania do działalności Cichopek.

Ten indywidualny tok ewangelizacyjny zrobi z Ciebie Kasię Cichopek , tego się boję. Pokaż pazur! - podsumował występ Martyny Melosik.

Czy coś się do tej pory zmieniło?

Zmiany w TVP okiem Tede

W związku ze zmianami, które dzieją się w Telewizji Polskiej, spytaliśmy rapera o to, jak jego zdaniem powinna wyglądać TVP po tym, jak opadnie już kurz zmian. Karolina Motylewska, nasza reporterka, skontaktowała się z raperem i spytała o tę palącą kwestię.

W relacji o Wujku Samo Zło powiedziałeś, że codziennie oglądałeś TVP przez trzy lata. Rozumiem, że popierasz zmianę personelu programów informacyjnych i publicystycznych, ale co z rozrywkowymi? Czy w TVP, Twoim zdaniem, dalej powinny pracować osoby takie jak m.in. Anna Popek, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski?

Tede nie zamierzał ukrywać swojego zdania na ten temat.

Ale ja oglądałem TVP Info, a nie TVP, wiec nie czuję się kompetentny, żeby to oceniać. Programy rozrywkowe TVP skłaniały mnie raczej do wyłączania tv. Jak ktoś walił słodkie minki do Jacka Kurskiego i zabiegał o jego względy, to raczej kręgosłup moralny ma z plasteliny i tyle.

Zgadzacie się z jego zdaniem?

Tede (KAPIF)
Tede (KAPIF)
Pytanie na sniadanie
Pytanie na sniadanie
Tede (KAPIF)
Tede (KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także