NewsyTak książę William nazywa księżną Kate, gdy jest zły. "Mieli straszne kłótnie"

Tak książę William nazywa księżną Kate, gdy jest zły. "Mieli straszne kłótnie"

Książę William, księżna Kate
Książę William, księżna Kate
Źródło zdjęć: © Instagram
30.03.2024 21:41

Choć książę William i księżna Kate wyglądają na idealne małżeństwo, okazuje się, że miewają gorsze dni. Para potrafi kłócić się tak, że fruwają przedmioty. Książęca para nie stroni też od wyzwisk.

Książę William i księżna Kate pobrali się w 2011 roku. Niedługo będą zatem świętować 13. rocznicę ślubu. Para wspólnie wychowuje troje dzieci. To, że mieszkają w Pałacu i uchodzą za zgodne małżeństwo, nie oznacza, że się nie kłócą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Plotki o romansie księcia Williama

Od 2019 roku regularnie wraca temat zdrad, jakich miał się dopuścić książę William. Jego rzekomą kochanką ma być Rose Hanbury. Plotki te nasiliły się w okresie nieobecności księżnej Kate, zanim ogłosiła, że zmaga się z rakiem.

Oliwy do ognia dolał fakt, że gdy wygłaszała swoje oświadczenie, nie towarzyszył jej mąż. W mediach podchwycono ten wątek, że między małżonkami może nie dziać się najlepiej. Choć zwykle uchodzą za świetnie dobraną parę, okazuje się, że i oni czasem się kłócą.

Książę William i księżna Kate potrafią się kłócić

Choć przy dzieciach zachowują się kulturalnie, to jednak nie zawsze potrafią się nie pokłócić. Plotki o porywczym charakterze księcia Williama potwierdził nawet jego brat w książce "Ten drugi".

Tom Quinn w książce o royalsach "Gilded Youth: An Intimate History of Growing Up in the Royal Family" stwierdził, że para książęca potrafi kłócić się tak, że bezcenne przedmioty z pałacu przestają być bezpieczne.

Nie wszystko jest słodkie. Mieli straszne kłótnie, podczas których rzucali w siebie przedmiotami. Spierają się jak każde inne małżeństwo na świecie - można przeczytać w książce.

I choć ponoć zwykle małżonkowie zwracają się do siebie za pomocą zabawnych i pieszczotliwych zdrobnień, kiedy dochodzi do scysji, potrafią być dla siebie nieprzyjemni. Księciu Williamowi wystarczy jedno słowo. Chodzi o "kochanie", które wymawia w charakterystyczny sposób, dzięki czemu księżna Kate od razu wie, że mąż jest na nią wściekły.

Książę William i księżna Kate się kłócą
Książę William i księżna Kate się kłócą© Getty Images, | 2023 Samir Hussein
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także