NewsySzymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem! Urszula ma już spory brzuszek. Radosne nowiny w świątecznym wideo

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem! Urszula ma już spory brzuszek. Radosne nowiny w świątecznym wideo

Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem
Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem
Elwira Szczepańska

22.12.2021 20:40, aktual.: 22.12.2021 23:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szymon Hołownia swoją karierę zaczynał już kilka lat temu w show-biznesie. Doskonale sprawdził się w roli prowadzącego show Mam Talent. Tam przez kilka edycji pokazał się widzom, jako wyważony, ale obdarzony sporym poczuciem humoru gospodarz programu. Widzowie mogli go także oglądać w show Mamy Cię. W swojej roli sprawdzał się doskonale. Szybko zjednał sobie sympatię fanów, którzy zaczęli interesować się również jego życiem prywatnym.

Swoją popularność postanowił wykorzystać, by zrobić karierę na scenie politycznej. Wycofał się z show-biznesu i w ubiegłym roku kandydował na prezydenta. W krótkim czasie okazało się, że może, liczyć na spore poparcie.

Hołownia, mimo iż nie zakwalifikował się do drugiej tury głosowania, nie zrezygnował z kariery politycznej. Cały czas jest w stałym kontakcie ze swoimi wyborcami. Na bieżąco komentuje to co się dzieje w kraju, używając do tego social mediów.

Szymon Hołownia nie ukrywa także tego, że jest dumnym mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni i tatą Marysi. W swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie publikuje wzruszające zdjęcia, na których widać, jak bawi się razem z córką. Z czułością także opowiada o swoim dziecku:

Szczególnie w nocy, gdy przychodzi ze swojego pokoju, by przez sen kopać nas po twarzach do rana, oraz co chwila żądać picia, albo zrywać nas o piątej, stwierdzając głosem pełnym bólu: "Tatusiu, nie wyspałam się..." – mowił Hołownia.

Tymczasem okazuje się, że rodzina się powiększy. Szymon Hołownia radosnymi nowinami podzielił się na wideo na Facebooku.

Szymon Hołownia po raz drugi będzie ojcem. Urszula Brzezińska-Hołownia jest w ciąży

W krótkim filmie na Facebooku Szymon Hołownia i jego żona po raz pierwszy publicznie pochwalili się informacją o tym, że niedługo zostaną rodzicami po. Widać też wyraźnie ciążowy brzuszek Brzezińskiej-Hołowni.

Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt!

Ula i Szymon

Para złożyła świąteczne życzenia na Facebooku. To wówczas zdecydowali się pokazać krągłości.

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek - mówi rozradowany Hołownia, kierując spojrzenie w stronę brzucha małżonki.

Urszula ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Zdaje się, że zostaną rodzicami już bardzo niedługo. Gratulujemy!

  • Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem
  • Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem
  • Szymon Hołownia z żoną w Gdańsku
  • Szymon Hołownia - ślub
  • Szymon Hołownia komentuje wynik wyborów prezydenckich. Kogo nie poprze?
  • Szymon Hołownia z rodziną na spacerze
  • Urszula Hołownia
  • Urszula Hołownia z córką Marysią
  • Urszula Hołownia z córką
[1/9] Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także