Szukaj

Kim jest żona Szymona Hołowni? Warto wiedzieć, bo to może ona zostanie pierwszą damą

Szymon Hołownia - kim jest jego żona?

Szymon Hołownia - kim jest jego żona?

Szymon Hołownia o swoim życiu prywatnym niewiele mówi. Dopiero niedawno ujawnił na Instagramie, że ma żonę i córkę. Co o nich wiadomo? Zobaczcie, może was to mocno zaskoczyć.

Szymon Hołownia bardzo dba o swoją prywatność, nie wspomina w mediach o swojej rodzinie lub bliskich. Dziennikarz strzeże tych informacji do tego stopnia, że trzeba przekopać naprawdę wiele stron wyszukiwarki Google, aby wpaść na jakąkolwiek wzmiankę o jego najbliższych.

Kim jest żona Szymona Hołowni?

Do tej pory o życiu prywatnym Szymona Hołowni wiadomo niewiele. Dziennikarz był w zakonie – dwa razy przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów. Okazało się jednak, że to nie dla niego. O późniejszym okresie o jego życiu osobistym nie było za wiele wiadomo. W telewizji pokazywał się bez obrączki, a w jego mediach społecznościowych nie dało się doszukać zdjęć czy wpisów na temat partnerki.

Jest bardzo zapracowany, więc zamawia swoje ubrania przez Internet. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, że zamiast eleganckich spodni, które pasują do marynarki dostał zbiór zupełnie innych rzeczy, a potem, że ma żonę i córkę. Przyznacie, że ciekawy sposób, żeby pokazać kawałek prywatności.

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna… Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” napisał na swoim Instagramie.

View this post on Instagram

Niby o meandrach i pułapkach e-handlu wiesz wszystko. Ale ta reklama sklepu z USA na FB taka ładna… Zamawiasz dwie pary spodni, takich do marynarki, bo akurat potrzebujesz, a stare się przetarły. Spodni nie dostajesz, za to dostajesz przesyłką z Chin tuzin innych wspaniałych, wartych łącznie pewnie 15-20 USD, rzeczy m.in. kurtkę trzeciej jakości haftowaną w żurawie w rozmiarze dla krasnoludka, przymałe majtki chyba z płótna żaglowego we wzorze moro, tudzież te okulary, w których możesz sobie np. zatańczyć „Gangnam Style” (tyle że żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię). 🙂 #klientlevelmaster #pieniądzeszczęścianiedajądopierozakupy

A post shared by Szymon Hołownia (@szymon.holownia) on

I to w tym poście, niby nie związanym z tematem, dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy odnośnie życia prywatnego. Okazuje się, Szymon Hołownia ma żonę, ale i córkę! To wiadomość zaskoczyła wielu jego fanów, ponieważ na co dzień dziennikarz nie nosi nawet obrączki. I próżno szukać informacji o ślubie Szymona Hołowni. Czyżby wszystko wyszło na jaw przez niewinny żart o nietrafionych zakupach:

Żona z córką mają ubaw, gdy zakładam, więc chyba z powodów rodzinnych zostawię dodał pod swoim postem.

Tym niewinnym podsumowaniem dziennikarz zdradził ten ważny szczegół ze swojego życia prywatnego. Dzięki wywiadowi Renaty Grochal, który ukazał się w Newsweeku wiadomo, że żona Hołowni ma na imię Ula, a córka Mania.

Najbardziej jednak zaskakuje profesja małżonki Szymona. Otóż lata migami 29. Żona dziennikarza jest pilotem myśliwca MiG-29 i zawodowym oficerem. Jest też jedyną kobietą w swojej jednostce.

Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów – powiedział Hołownia w wywiadzie.

To właśnie dzięki Mam Talent! Szymon Hołownia poznał swoją żonę.

Poznałem ją można powiedzieć w pewnym sensie dzięki Mam Talent, kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z Top Gun, którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną – wyznał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Para poznała się więc w 2014 roku.

Okazuje się, że nawet w świecie przesiąkniętym mediami, można dochować tajemnicy na temat prywatności. Mało kto wiedział, że Szymon Hołownia ma tak niezwykłą żonę. Małżeństwo mieszka w domu pod Warszawą z dwuletnią córką Manią.

Zobacz: Szymon Hołownia już szykuje się do wyborów prezydenckich. Właśnie podjął przełomową decyzję


Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Cezary Borowik - Mam Talent, finał

Marcin Prokop, Szymon Hołownia, Cezary Borowik - Mam Talent, finał

Marcin Prokop i Szymon Hołownia - Mam Talent, finał

Marcin Prokop i Szymon Hołownia - Mam Talent, finał

Szymon Hołownia Fundacja

Szymon Hołownia Fundacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×