NewsySzczęściarz wśród Middletonów. Brat Kate może ten rok zaliczyć do udanych

Szczęściarz wśród Middletonów. Brat Kate może ten rok zaliczyć do udanych

James Middleton z żoną
James Middleton z żoną
Źródło zdjęć: © Instagram.com
15.04.2024 21:41

Młodszy brat księżnej Kate obchodzi 15 kwietnia urodziny. Trzeba przyznać, że ostatnio pech się go nie ima. Odnosi same sukcesy i jest szczęśliwy, o czym informuje cały świat.

Brat księżnej Kate pokonał depresję

James Middleton przez kilka lat chorował na depresję. W wywiadzie dla "The Tatler" wyznał, że ta choroba jest jak rak dla umysłu.

Depresja była dla mnie paraliżująca. Nie wychodziłem z łóżka. To było okropne doświadczenie. Ciągle czułem się niespokojny i miałem wyrzuty sumienia, że leżę w łóżku i nie robię kompletnie nic. Jednocześnie nie byłem w stanie pracować, ani normalnie żyć. Trudno jest opisać ten stan. To nie jest tylko smutek, to jest po prostu choroba. To jak rak umysłu - wyznał.

Na szczęście udało mu się zwalczyć chorobę. Teraz jest, jak przyznaje, zupełnie innym człowiekiem i czuje się tak dobrze, jak wtedy, zanim zachorował.

Jestem szczęśliwy. Znowu czuję się jak James Middleton. Czuję się tak, jak wtedy, gdy miałem 13 lat. Znów jestem podekscytowany życiem.

Młodszy brat księżnej Kate to szczęściarz

Księżna Kate mierzy się z chorobą nowotworową. Okazuje się, że kłopoty dosięgły także rodziców księżnej, których firma została postawiona w stan upadłości i wykupiona. Oni sami mierzą się jednak z milionowymi długami, a wierzyciele nie odpuszczają.

Wygląda na to, że na tle rodziny James Middleton to prawdziwy szczęściarz. Wygrał z podstępną chorobą. Zakochał się i ożenił, a niedawno został ojcem. Miesiąc temu zapowiedział także wydanie swojej książki. Brat księżnej kończy 37 lat.

James Middleton z synem
James Middleton z synem © Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także