NewsyPaweł ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” związał się z kuzynką telewizyjnej żony. To wywołało niemały skandal. W końcu pokazał swoją ukochaną. Podobna do Kasi?

Paweł ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” związał się z kuzynką telewizyjnej żony. To wywołało niemały skandal. W końcu pokazał swoją ukochaną. Podobna do Kasi?

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik
Kasia Zięciak i Paweł Olejnik

25.02.2022 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ślub od pierwszego wejrzenia budzi skrajne emocje. Program zadebiutował w telewizji w 2016 roku i doczekał się kilku edycji. Do tego formatu zgłaszają się osoby, które chciałyby stanąć na ślubnym kobiercu. Ku zdziwieniu widzów, drugą połówkę poznają jednak dopiero w chwili, gdy pojawiają się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na miejscu mogą zgodzić się na ślub lub go odmówić. Pary są dobierane przez psychologów i innych ekspertów. Jeśli zgodzą się na ślub, to przez kolejne tygodnie widzowie oglądają ich wspólne pożycie.

W ostatnim odcinku uczestnicy decydują, czy chcą kontynuować związek czy biorą rozwód. Na to, aby dać sobie szansę nie zgodzili się m.in. Kasia Zięciak Paweł Olejnik. Bohaterowie formatu nie rozstali się jednak w zgodzie. Już po zakończeniu emisji, Paweł zaczął krytycznie wypowiadać się na temat swojej ex-partnerki.

Całkiem inną osobą była podczas ślubu. Miałem wrażenie jakby była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno. Później była ponura i zamyślona, sama nie wiedziała, co jest grane – komentował zachowanie żony w odcinku specjalnym show.

Część internautów stanęła po stronie Kasi. Niektórzy zauważyli, że Paweł posunął się zbyt daleko. Jeden z użytkowników Instagrama napisał do jego żony:

Myślę, że słowa Pawła na twój temat były okropne. Powinno mu być wstyd. Jak się masz?

Na co ta odpisała:

Też tak uważam. Człowieka poznaje się po tym, jak kończy.

W obliczu takiego rozwoju sytuacji, obydwoje zdecydowali się zapomnieć o sobie i weszli w zupełnie w nowe związki.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł ma nową partnerkę. Kto to?

Paweł zawarł bliską relację z kuzynką żony. Klaudia, bo tak ma na imię kobieta, poznała chłopaka dzięki Kasi. Ta bowiem postanowiła zakopać topór wojenny i pomóc mężowi na nowej drodze życia. Dotychczas uczestnik eksperymentu nie pokazywał partnerki, ale w końcu się przemógł i wstawił na Instastories filmik z ukochaną.

Screen z wideo zobaczycie w galerii. Kuzynka Katarzyny jest nawet do niej trochę podobna. Obie mają podobne rysy twarzy. Sama Kasia też nie jest już singielką. Ostatnio sugerowała w mediach społecznościowych, że też ma nowego partnera.

Oglądacie Ślub od pierwszego wejrzenia?

Paweł Olejnik
Paweł Olejnik
Kasia Zięciak
Kasia Zięciak
Paweł Olejnik i jego partnerka
Paweł Olejnik i jego partnerka
Kasia Zięciak
Kasia Zięciak
Paweł Olejnik
Paweł Olejnik
Kasia Zięciak
Kasia Zięciak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także