O Gomez ostatnio znów jest głośno. Wszystko za sprawą rzekomego romansu z Orlando Bloomem. Para została przyłapana w jednym z klubów. Obejmowali się i widać było, jak dobrze się razem bawią. Selena udała się niedawno w nową trasę koncertową Revival Tour 2016. Wyznała też, że ze względu na wspomnienia związane z Bieberem nie zamierza wykonywać utworu The Heart Wants What It Wants. Gwiazda mocno zdenerwowała się także, kiedy zobaczyła pod sceną koncertu we Fresno w Kalifornii kartkę z napisem: Poślub Justina. Selena wzięła tę kartkę i ze złością podarła, a potem rzuciła obok sceny.
Zobaczcie wideo z tego koncertu. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Selena i Justin nie wrócą do siebie.