Para wypiła kilka drinków w barze Montage i podobno Justin zaśpiewał serenadę dla swojej ukochanej. Okazuje się jednak, że owe spotkanie miało podłoże czysto kumpelskie.
W wywiadzie dla Rolling Stone piosenkarka przyznała, że jej związek z muzykiem został definitywnie zakończony!
Wygląda na to, że oboje postanowili nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i ułożyć sobie życie na nowo, z osobna. Justin już nawet zaczął stawiać pierwsze kroki. Coraz częściej pisze się o nowych romansach gwiazdora... Ciekawe, czy któraś z dziewczyn zwiąże si,e z artystą na dłużej.
Żałujecie, że rozstał się z Seleną?