NewsyRozmodlony Skolim żyje na kocią łapę. Zdradził zaskakujący powód

Rozmodlony Skolim żyje na kocią łapę. Zdradził zaskakujący powód

Dlaczego Skolim nie wziął ślubu?
Dlaczego Skolim nie wziął ślubu?
Źródło zdjęć: © Facebook i Instagram
14.04.2024 16:04

Konrad Skolimowski, 28-letni aktor "Barw Szczęścia" i gwiazda disco polo, to człowiek o wielu twarzach. Na scenie kreuje się na macho, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, ale prywatnie jest "grzecznym chłopcem", wiernym swojej partnerce Aleksandrze Sarneckiej. Para ma już dwóch synów, ale wciąż nie są małżeństwem. Czy artysta znajdzie czas na ślub, godząc życie rodzinne z prężnie rozwijającą się karierą?

Skolim, będący popularnym wokalistą nurtu disco polo i aktorem telewizyjnym, oraz Aleksandra Sarnecka doczekali się dwóch uroczych synków. Ale co z planami na przyszłość? Czy wkrótce usłyszymy w kościele dzwony ślubne?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Skolim stawia miłość i ojcostwo na pierwszym miejscu

Skolim nie ukrywa, że odkąd w jego życiu pojawiła się Aleksandra, ustatkował się i zaczął doceniać chwile spędzane w domu. Choć z Olą ma już dwóch synów, wciąż nie jest jej mężem i, przynajmniej na razie, nie planuje zmiany stanu cywilnego. Podkreśla jednak, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Ukochana bardzo mnie wspiera. W gorączce koncertowej staram się nie zaniedbywać najbliższych. Ola, Jaś i Antoś są dla mnie najważniejsi - wyznał w rozmowie z "Na żywo".

Artysta zapewnia, że robi wszystko, żeby jego synowie czuli się kochani i wiedzieli, że rodzina jest dla ich ojca najważniejsza.

Chcę ich wychować na dobrych i charakternych ludzi sukcesu - mówi.

Czy Skolim planuje oświadczyny i ślub?

Niestety, natłok obowiązków i koncertów, na razie, nie pozwala Skolimowi na ożenek. "Trudno mi wybrać datę na ślub" - powiedział. Nie oznacza to jednak, że zaniedbuje on najbliższych. Stara się spędzać z nimi jak najwięcej wolnego czasu.

W najbliższym czasie chcę się cieszyć życiem z najbliższymi. Marzą mi się też wakacje w Argentynie. A jeśli chodzi o ślub, to wyślę specjalne zaproszenie do redakcji - powiedział celebryta.

Czy uda mu się pogodzić napięty grafik koncertowy z życiem rodzinnym i w końcu stanie na ślubnym kobiercu? Czas pokaże.

Jakie poglądy ma Skolim?

Skolim jest znany z przywiązania do tradycyjnych wartości. Na jego profilach w mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia, na których się modli. Jakiś czas temu tak napisał o samym sobie: "Jestem zupełnie inny niż wszyscy celebryci. Kocham moją rodzinę i Polskę. Jestem dumny z tego, ze wierzę w Boga".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także