Napastnik został przyłapany na jedzeniu fast fooda, na szczęście zdrowego. Wybrał się na sushi. Pochwalił się zdjęciem na swoim Instagramie. Dobrze, że nie wybrał czegoś, co nie spodobałoby się Ani. Bo wtedy pewnie musiałby zrobić podwójny trening!
Sushi time! #rl9 - podpisał fotkę
W komentarzach pod zdjęciem, fani nie tylko z Polski zachwycają się jedzeniem, które wygląda przepysznie, a nawet namawiają Roberta, by przeszedł do Realu Madryt.