Chociaż składali mu gratulacje najważniejsi w tym kraju, w tym sam Prezydent Polski Andrzej Duda uścisnął mu dłoń, to dla piłkarza najważniejsi są fani, którzy wierzą w niego i są zawsze - bez względu na wynik meczu. W tym gronie znaleźli się mieszkańcy Leszna, miasta w którym Lewandowski zaczynał karierę.
Przesłali sportowcowi zdjęcie, na którym wspólnie zapozowali na bosiku Partyzant Leszno tworząc napis LEWY. To na nim wszystko się zaczęło. Napastnik pochwalił się fotką na Instagramie i bardzo za nią podziękował.