NewsyRihanna jako LUBIEŻNA zakonnica. Katolicy nie mają litości: "To jest obrzydliwe"

Rihanna jako LUBIEŻNA zakonnica. Katolicy nie mają litości: "To jest obrzydliwe"

Roznegliżowana Rihanna oburzyła internautów
Roznegliżowana Rihanna oburzyła internautów
Źródło zdjęć: © Instagram

Rihanna wróciła na scenę muzyczną i od razu stała się obiektem potężnego skandalu. Wokalistka zapozowała do sesji zdjęciowej w przebraniu zakonnicy. Nie spodobało się to wielu osobom.

W ostatnich latach Rihanna oddawała się sprawom rodzinnym. Artystka w sierpniu 2023 roku urodziła drugie dziecko, które wychowuje wspólnie z raperem znanym pod pseudonimem ASAP Rocky. Teraz postanowiła wrócić, i to z przytupem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rihanna miała przerwę w karierze muzycznej

Piosenkarka z Barbados robiła kolosalną karierę, dopóki nie zaszła w pierwszą ciążę. Wtedy przerwała koncertowanie i oddała się macierzyństwu. Krótko po tym, dość nieoczekiwanie, zaszła w drugą ciążę. W marcu tego roku zrobiła wyjątek i zaśpiewała na prywatnym przyjęciu.

Choć za koncert mogła dostać nawet 6 milionów dolarów, w sieci zarzucano jej, że nie dała z siebie wszystkiego i cały występ wypadł dość marnie.

Przed koncertem gwiazda rozmawiała z dziennikarzem "Interview Magazine", który wcześniej pracował dla niej jako stylista. Do wywiadu zorganizowano także sesję zdjęciową, która miała trafić na okładkę. Wtedy się zaczęło

Jest noc po ostatnim dniu Tygodnia Mody w Mediolanie, a ja jestem na gigantycznej arenie na obrzeżach Mediolanu, aby przeprowadzić wywiad z moją byłą szefową, Rihanną, na potrzeby naszej wiosennej okładki. Wszedłem do środka, a tam było około 50 tancerzy ćwiczących do jednorazowego prywatnego pokazu, który Rihanna ma zrobić w Indiach jeszcze w tym tygodniu. Piosenki takie jak "Work" i "We Found Love" rozbrzmiewały w przestrzeni w naprawdę intensywny sposób, który przeniósł mnie z powrotem do czasów, gdy byłem jej stylistą – napisał dziennikarz.

Okładka z Rihanną wywołała oburzenie w sieci

Rozmowę z gwiazdą zatytułowano: "Rihanna jest gotowa na spowiedź". Na okładce widnieje wokalistka przebrana za wyuzdaną zakonnicę. Efekty sesji pokazano w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem i nagraniem pojawiła się masa komentarzy.

To jest po prostu obrzydliwe, nie jestem nawet chrześcijaninem ani katolikiem i czuję, że to tylko brak szacunku i w złym guście; Nie jestem religijny, ale dlaczego?; Dlaczego chrześcijaństwo jest jedyną religią, z której się tak szydzi?; Żyjemy w strasznych czasach; Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią - Łukasz 23:34; Żadna religia nie powinna być wyśmiewana - brzmią komentarze pod zdjęciem okładki.

Pozostałe komentarze miały podobny wydźwięk.

  • Rihanna
  • Rihanna
[1/2] RihannaŹródło zdjęć: © Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także