NewsyTo dzięki temu Rebel Wilson schudła 35 kg. Aktorka zdradziła sekret swojej figury

To dzięki temu Rebel Wilson schudła 35 kg. Aktorka zdradziła sekret swojej figury

Rebel Wilson schudłą ponad 35 kilogramów
Rebel Wilson schudłą ponad 35 kilogramów
Źródło zdjęć: © ONS
04.04.2024 13:59, aktualizacja: 04.04.2024 14:59

Ostatnimi czasy gwiazdy dużo bardziej dbają o swoje zdrowie czy idealną sylwetkę. Jedną z największych metamorfoz ostatnich lat przeszła australijska aktorka, Rebel Wilson, która zrzuciła 35 kilogramów! Jej metoda może zaskakiwać.

Rebel Wilson od początku kariery aktorskiej miała sporą nadwagę. Szybko jednak przekuła ją w swój atut, dzięki któremu stała się niezwykle rozpoznawalna. A to w połączeniu z jej niebanalnym poczuciem humoru sprawiło, że stała się jedną z najbardziej wyrazistych aktorek komediowych na świecie. Kilka lat temu rozpoczęła jednak swoją metamorfozę, a jej celem była lepsze figura i oczywiście aspekty zdrowotne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Metamorfoza Rebel Wilson. Gwiazda zdecydowała zadbać o zdrowie

Po latach w Hollywood i wyrobieniu sobie odpowiedniej marki, Rebel Wilson postanowiła zmienić swoje życie i wygląd. Głośno zrobiło się o niej w 2020 roku i to nie za sprawą kolejnego filmu, a właśnie chęci przemiany. Oznajmiła wtedy, że zamierza wziąć się za swoją sylwetkę i schudnąć, bowiem jej stan zdrowia jest coraz gorszy. Dodatkowo chciała zajść w ciążę metodą in vitro, a lekarze doradzali jej zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Była na tyle zawzięta, że ostatecznie schudła wspomniane 35 kilogramów. Oczywiście zdradziła, w jaki sposób udało jej się przejść aż tak spektakularną metamorfozę.

Rebel Wilson zdradziła sekret swojej metamorfozy

Aktorka w jednym z wywiadów postanowiła podzielić się swoimi nawykami, które doprowadziły ją do dzisiejszej sylwetki. Co ciekawe, Wilson zaznacza, że nie katowała się morderczymi treningami czy głodówkami. Jej główną aktywnością było chodzenie, które zalecił jej jeden z lekarzy, z którymi współpracowała podczas swojej przemiany.

Najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie. Nie musi być bardzo intensywne, nie musi być pod górę, po prostu umiarkowany spacer przez godzinę dziennie - zdradziła Wilson w Apple+ fitness.

Tak było na początku jej drogi po zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Aktorka dość szybko chudła i czuła się usatysfakcjonowana efektami. Jednak później proces chudnięcia wyhamował. Rebel Wilson zaczęła postępować inaczej. Jej dieta oparta była na białku, gwiazda wyeliminowała z niej niemal cały cukier. Zaczęła wbiegać po schodach Opery w Sydney (a taka sesja potrafiła trwać nawet dwie i pół godziny). Uczestniczyła też w intensywnych treningach cardio.

Wilson przyznała także, że po zrzuceniu wielu kilogramów, sięgnęła po Ozempic, lek, który stosują chorzy na cukrzycę, a który jako skutek uboczny może powodować chudnięcie. Choć aktorka wyznała, że stosowała go jedynie przez krótki czas, nie można pominąć znaczenia tego faktu w jej walce o sylwetkę.

Ktoś taki jak ja może mieć nieograniczony apetyt na słodycze, więc myślę, że te leki mogą być dobre - wyznała w wywiadzie dla "Sunday Times".

Warto pamiętać, że jakiekolwiek leki i diety najlepiej zacząć stosować po konsultacji z lekarzem.

Dziś Rebel Wilson może pochwalić się idealną figurą
Dziś Rebel Wilson może pochwalić się idealną figurą© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także