Pamiętacie O-Zone? Ich „Dragostea din teï” było hitem wakacji! Co się z nimi stało i jak wyglądają dzisiaj? Sprawdziliśmy!

O-Zone dzisiaj Dragostea Din Tei

O-Zone dzisiaj Dragostea Din Tei

1 z 4

Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy O-Zone?

Kto z was nie zna przeboju wakacji 2003? Słynne Dragostea din teï przyniosło chwilową popularność mołdawskiemu trio O-Zone. Utwór był na szczytach notowań nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Francji, Austrii, Holandii i Wielkiej Brytanii, a w Stanach Zjednoczonych ukazał się pod fonetycznym tytułem Numa numa. Fragmenty słynnego letniego hitu w swoich utworach wykorzystały takie gwiazdy jak Rihanna czy Just Blaze.

Zespół powstał w Kiszyniowie, a stworzyli go: Dan Bălan, Radu Alexei Sârbu oraz Arsenie Todiraş. W 2002 roku członkowie boysbandu ze wschodu Europy przeprowadzili się do Rumunii, do Bukaresztu, gdzie grupa zaczynała podbijać listy przebojów piosenką Numai Tu, jednak to wspomniane Dragostea din teï przyniosło muzykom rozpoznawalność na całym świecie. Sukcesu słynnego hitu nie powtórzyły już kolejne single, jedynie przez chwilę na listach przebojów błysnęła piosenka Despre Tine, której jednak daleko było do legendarnego utworu.

W 2005 roku, po siedmiu latach współpracy, wokaliści z osobistych powodów postanowili się rozstać. Zrezygnowali z dalszej współpracy będąc u szczytu popularności w swojej ojczyźnie, Niemczech i kilku krajach ościennych.

Ich pożegnalny europejski koncert odbył się podczas festiwalu muzycznego Golden Stag w 2005 roku w Rumunii.

W 2017 roku zespół na chwilę ponownie połączył siły. Dan, Radu i Arsenie ponownie wystąpili w ramach rumuńskiego festiwalu Ziua Europei (poniżej), jednocześnie ucinając plotki o powrocie z nowym materiałem.

Jak dalej potoczyły się losy wokalistów i jak dzisiaj wyglądają? O tym na kolejnych stronach.

O-Zone w 2005 roku

O-Zone w 2005 roku

O-Zone w 2003 roku

O-Zone w 2003 roku

O-Zone w 2004 roku

O-Zone w 2004 roku

O-Zone w 2017 roku

O-Zone w 2017 roku

Eurowizja: 20 lat temu po raz pierwszy zwycięzcę wybrali widzowie. Transeksualna wokalistka z Izraela wywołała prawdziwą rewolucję! Co się z nią stało po słynnym występie?

Pamiętacie serial „Luz Maria”? Słynna Lucecita ma dzisiaj 42 lata i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Dla 40-letniej Natalii Oreiro czas zatrzymał się w miejscu! Nawet bez makijażu wygląda jak boska Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”!

1 z 4


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×