NewsyRanking "Forbes Women" 2024. Wiemy, na ile wycenili Dodę

Ranking "Forbes Women" 2024. Wiemy, na ile wycenili Dodę

Doda
Doda
Źródło zdjęć: © KAPIF
oprac. NJA

20.06.2024 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magazyn "Forbes" opublikował najnowszy ranking najcenniejszych kobiecych marek w Polsce. Pierwsze miejsce ponownie zajmuje Iga Świątek. Wartość medialna tenisistki wynosi ponad miliard złotych. W swoim wynikiem w sieci pochwaliła się Doda. Artystka zaliczyła znaczny awans w rankingu.

Co roku magazyn "Forbes Women" publikuje ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych. W 2023 roku miejsce pierwsze zajęła Iga Świątek. W tym również triumfuje polska tenisistka. Jej wartość medialna w 2024 roku przekroczyła miliard złotych. Ta imponująca suma potwierdza jej niekwestionowaną pozycję liderki wśród polskich sportowczyń i artystek.

Jak podkreśla magazyn tworzenie tego prestiżowego zestawienia było nie lada wyzwaniem. Analizie poddano ponad trzy i pół miliona publikacji, a łączna wartość medialna wszystkich badanych treści osiągnęła aż 15,7 miliarda złotych, co jest znaczącym wzrostem w porównaniu z ubiegłoroczną wartością wynoszącą 11 miliardów złotych.

Ranking "Forbes Women" 2024. Doda zaliczyła znaczny awans

Wielkim sukcesem może pochwalić się także Doda, która w przeciągu roku zanotowała ogromny awans w rankingu. W 2023 roku zajmowała 12. pozycję, natomiast w 2024 roku wskoczyła na 4. miejsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jej wartość medialna oszacowana została na 305 milionów złotych, co plasuje ją tuż za Igą Świątek, Agnieszką Holland i Magdą Linette. Piosenkarka nie kryła radości z tego osiągnięcia, dzieląc się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Wow, wśród takich nazwisk to prawdziwy sukces. Doceniajmy, a nie oceniajmy - napisała dumna artystka.

Ranking "Forbes Women" 2024. Mucha, Rozenek-Majdan i Kuczyńska też chwalą się swoim miejscem w rankingu

Także inne polskie gwiazdy pochwaliły się swoim wynikiem w rankingu "Forbes Women" w sieci. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która uplasowała się na 8. miejscu.

Po raz kolejny zostałam wyróżniona przez "Forbes Women" i znalazłam się na liście 100 najlepszych kobiecych marek osobistych. Miejsce 8. Dziękuję. Jestem społecznie zaangażowana, aktywna, działam i wykorzystuję moją silną pozycję na rynku do tworzenia i utrwalania pozytywnych zmian. Nie zatrzymuję się - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Anna Mucha, która zajęła 33. miejsce z wartością medialną wynoszącą 108 milionów złotych, również wyraziła swoje zadowolenie z wyniku. Aktorka podkreśliła, jak ważne jest dla niej poczucie sprawczości i niezależności, które udało jej się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy.

A jednak trochę mnie to kręci… taką wiadomością rozpoczynam dzień! To bardzo miłe i dziękuję, że kolejny raz znalazłam się w zestawieniu najcenniejszych kobiecych marek "Forbes Women" - zaczęła swój wpis Anna Mucha.
Myślę, że to tym cenniejsze, kiedy masz poczucie sprawczości, kiedy bierzesz stery we własne ręce, kiedy możesz decydować. Moja mama zawsze mnie uczyła, żebym miała zawsze pieniądze na powrót do domu… żebym mogła być niezależna. No to chyba się udaje - dodała.

Na 46 pozycji uplasowała się z kolei Julia Kuczyńska z wartością medialną wynoszącą 80 milionów złotych.

Od bloga założonego w październiku 2009 roku do 46 miejsca w rankingu najcenniejszych kobiecych marek osobistych "Forbes Women" 2024. Wszystko co chciałam już powiedzieć jest na moim IS. To szalenie piękne znaleźć się ponownie w rankingu "Forbes Women" obok tak niesamowitych, inspirujących, silnych i różnych kobiet! #kobietajestsiłą Dziękuję sporej części was za te intensywne 15 lat! - napisała.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także