NewsyInternauci w najlepsze grillują Kylie Jenner za zdjęcia BEZ FILTRÓW. W końcu nie wytrzymała

Internauci w najlepsze grillują Kylie Jenner za zdjęcia BEZ FILTRÓW. W końcu nie wytrzymała

Kylie Jenner krytykowana za zdjęcia bez filtrów (fot. Getty Images, Instagram)
Kylie Jenner krytykowana za zdjęcia bez filtrów (fot. Getty Images, Instagram)
Źródło zdjęć: © Getty Images, Instagram

20.06.2024 13:04, aktual.: 20.06.2024 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kylie Jenner wielokrotnie krytykowana była za to, że zbyt intensywnie korzysta z instagramowych filtrów. Zdjęcia z tegorocznego Paris Fashion Week, na którym pokazała się w naturalnej odsłonie, wywołały zatem burzę. Modelka eksplodowała i zalała się łzami.

Posiadaczka jednego z najczęściej obserwowanych profili na Instagramie, Kylie Jenner, popularność zdobyła dzięki "Z kamerą u Kardashianów". Tak jak swoje znane siostry, jest co rusz krytykowana za rozmaite korekcje chirurgiczne i używanie zbyt dużej ilości filtrów. Najczęściej nie komentowała tego w żaden sposób, hejtu stało się jednak zadość.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kylie Jenner na zdjęciach bez filtrów

Podczas tegorocznego Paris Fashion Week modelka postanowiła pokazać się w naturalnej odsłonie. Nie nakładała zwyczajowej ilości makijażu i postawiła na bardziej zachowawczy look. Mimo to spotkała ją krytyka: fani i eksperci zauważyli, że Jenner zbyt odważnie eksperymentowała z wypełnieniami w miejscu pomiędzy oczodołami a policzkami. Nie było tego widać w przypadku zdjęć z filtrami, które gwiazda publikuje na Instagramie.

Kylie Jenner wybuchła płaczem przed kamerami

W jednym z ostatnich odcinków "Z kamerą u Kardashianów" widzowie byli świadkami rozmowy pomiędzy Kylie a jej siostrą, Kendall. Obie są niezwykle popularnymi modelkami, więc mają swoje doświadczenia z hejtem. W pewnym momencie młodsza z sióstr nie wytrzymała i zaczęła żalić się na docinki, które zdołała przeczytać na swój temat. Z jej oczu zaczęły lecieć łzy.

Jak wyznała przed kamerami, najmocniej dotyka ją to, że ludzie będą przeciwko niej niezależnie od jej decyzji - jakkolwiek by się nie pomalowała, lub zdecydowałaby się nie malować, będzie słyszeć głosy sprzeciwu.

Ciągle słyszę o sobie naprawdę niemiłe rzeczy - powiedziała.

Kendall wsparła swoją siostrę, przypominając jej, że cała rodzina Kardashianów musiała mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami zawistnych osób. Dzięki pokrzepiającym słowom siostry Kylie udało się uspokoić.

Kylie Jenner w naturalnym wydaniu (fot. Getty Images)
Kylie Jenner w naturalnym wydaniu (fot. Getty Images)© Getty Images
Zapłakana Kylie Jenner (X)
Zapłakana Kylie Jenner (X)© X
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także