NewsyPlotkowano o miłości Anny Jantar i znanego muzyka. Teraz przyznał, że ją kochał

Plotkowano o miłości Anny Jantar i znanego muzyka. Teraz przyznał, że ją kochał

Anna Jantar była zakochana w muzyku
Anna Jantar była zakochana w muzyku
Źródło zdjęć: © Instagram
14.04.2024 08:42

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 roku. Przed jej śmiercią plotkowano o tym, że wdała się w romans, typowano nawet, w kim się zakochała. Teraz znany muzyk przyznał, że to on kochał wokalistkę.

Anna Jantar była uwielbianą piosenkarką, której piosenki nucone są do dziś. Gdy zginęła w wypadku, osierociła córkę, Natalię Kukulską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Jantar nie była szczęśliwa w małżeństwie

Po latach od śmierci matki, Natalia Kukulska udostępniła treść pamiętników Anny Jantar. Obraz kobiety, jaki się z niego wyłania, znacząco odbiega od wyobrażeń wielu osób na temat związku Jantar i Kukulskiego.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - ujawnił w przeszłości znajomy Natalii w rozmowie z "Faktem".

Zrozpaczona z powodu zdrad męża, wdała się w romans z muzykiem. Plotkowano o niej i perkusiście Perfectu, Wojciechu Morawskim.

Wojciech Morawski przyznał, że kochał Annę Jantar

Podczas katastrofy wokalistka miała przy sobie list od męża.

Powinniśmy stanowić nierozerwalną całość, mając na uwadze fakt, że tylko i wyłącznie skazani na własne siły doszliśmy do czegoś i z tego to właśnie okresu datują się Twoje i moje największe sukcesy Wiem, że miłość tkwi w nas i od nas zależy, gdzie się ją ukierunkuje. Wydaje mi się, że wszystko zależy od nas samych Mamy o co walczyć! Chodzi przecież o naszą miłość, chodzi o nasze życie - brzmi fragment listu.

Ponoć Anna Jantar wracała do domu z myślą o rozstaniu z mężem. Chciała zbudować nowe życie, z mężczyzną, którego kochała z wzajemnością. Dopiero po latach muzyk przyznał, że był zakochany w Jantar.

Tak – przyznał Wojciech Morawski w rozmowie z dziennikarzami Świata Gwiazd, spytany o to, czy kochał piosenkarkę. – Jak każdy. Miłość jest względna. Nie wiadomo, co znaczy – powiedział na koniec.

Po śmierci ukochanej muzyk popadł w uzależnienie od alkoholu. Po kilku latach przezwyciężył jednak nałóg, zapisując się na mityngi AA. Zrezygnował z gry w zespole, zaczął uczyć gry na perkusji w domu kultury. Ostatecznie, wraz z żoną, założył fundację, która pomaga dzieciom i ofiarom przemocy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także