NewsyPierwsze zdjęcia Celine Dion po śmierci męża. Jutro odbędzie się pogrzeb Rene Angelila

Pierwsze zdjęcia Celine Dion po śmierci męża. Jutro odbędzie się pogrzeb Rene Angelila

Celine Dion pierwszy raz po śmierci męża
Celine Dion pierwszy raz po śmierci męża
Karol

21.01.2016 22:07, aktual.: 22.01.2016 01:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W życiu Celine Dion doszło w ostatnich dniach do wielu dramatycznych wydarzeń. Po ciężkiej chorobie zmarł jej ukochany mąż 73-letni Rene Angelil. Na domiar złego piosenkarka pożegnała także brata Daniela Diona, który podobnie jak jej mąż, zmagał się z nowotworem.

Ostatnie pożegnanie Rene Angelila zaplanowano na piątek 22 stycznia. Odbędzie się w bazylice Notre Dame w Montrealu. To właśnie w niej w 1994 roku Celine i Rene wzięli ślub. Mąż Dion zażyczył sobie, aby podczas pogrzebu odtworzono jeden z utworów artystki.

Ostatnie chwile przed pochowaniem męża upływają Celine na spotkaniach z najbliższymi. Widziano ją w Las Vegas tuż przed odlotem do Montrealu, gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe.

Na poniższym nagraniu widzimy Celine bladą, bez makijażu, ubraną od stóp do głów na czarno. Otoczona jest przyjaciółmi, przyjmuje uściski. W zachowaniu bliskich 47-letniej wokalistki wyraźnie daje się zaobserwować troskę. Taka dawka emocji i wsparcia przyda się jej w najbardziej dramatycznym momencie, gdy na zawsze będzie musiała pożegnać Rene.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także