Zawsze mówię, że jestem osobą, która nie musi czynić jakiś specjalnych postanowień, bo jestem raczej zdyscyplinowana, ale tym razem postanowiłam, że będę więcej odpoczywać, skupiać się ważnych rzeczach bo taka regeneracja dla organizmu jest bardzo istotna. Chcę po prostu rozsądniej podchodzić do swojego czasu, poświęcić go na relaks, który jest nam bardzo potrzebny. Trzeba spać minimum 7 godzin dziennie, a zdarzało mi się mieć takie tygodnie, kiedy spałam po kilka godzin dziennie a to zdecydowanie za mało, więc postanowiłam w tym roku zadbać o tę sferę.
Kto by pomyślał, że tak zapracowana osoba, jak Paulina zamierza skupić się tego roku na sferze duchowej i cielesnej a nie na zawodowej. Mamy jednak nadzieję, że nie jest to równoznaczne z tym, że dziennikarka będzie rzadziej widoczna na szklanym ekranie :)
A jakie są Wasze postanowienia noworoczne?