NewsyPaulina Smaszcz ujawnia. Ślub Kurzajewskiego i Cichopek już wkrótce? Wspomniała o dziecku!

Paulina Smaszcz ujawnia. Ślub Kurzajewskiego i Cichopek już wkrótce? Wspomniała o dziecku!

Smaszcz wygadała plany Kurzajewskiego?
Smaszcz wygadała plany Kurzajewskiego?
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

Paulina Smaszcz nie daje za wygraną. Ma konkretne roszczenia wobec Macieja Kurzajewskiego. Katarzyna Cichopek może się zdenerwować.

Odkąd Maciej Kurzajewski publicznie ogłosił swój związek z Katarzyną Cichopek, Paulina Smaszcz szuka powodów i okazji, aby dogryźć byłemu mężowi. Postanowiła zawalczyć o majątek i zdradziła plany swojego eks.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Paulina Smaszcz ujawnia: ślub Kurzajewskiego już wkrótce?

Choć Paulina Smaszcz podkreśla, że zależy jej na szczęściu byłego męża, można wyczuć, że wciąż ma do niego żal. Domaga się też od prezentera pieniędzy.

Ja mu nie życzę źle. Ja mu życzę bardzo dobrze. Mam nadzieję w ogóle, że się pobiorą, że może będą mieli dzieci. To jest ojciec moich dzieci, chcę dla niego dobrze, natomiast ja walczę o jedno. (...) Mój pozew przeciwko niemu jest związany z walką o moje pieniądze. Przez 23 lata bardzo ciężko pracowałam w tym związku - wyznała w rozmowie z portalem ShowNews.

Paulina Smaszcz domaga się pieniędzy

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski nie utrzymują kontaktów. Nic w tym dziwnego, w końcu toczą ze sobą spory na drodze sądowej. Była żona dziennikarza walczy o środki finansowe, które jej zdaniem się jej należą po małżeństwie z Kurzajewskim.

Minęły cztery lata ponad od rozwodu, a mój były mąż jest wciąż ze mną nierozliczony. Na pewno tego nie odpuszczę, ani dla mnie, ani dla moich synów, więc nasze kontakty nie istnieją - podsumowała.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także