NewsyPaulina Smaszcz i Jacek Murański wystąpili w filmie! Mamy fragmenty z ich udziałem. Czy to będzie hit?

Paulina Smaszcz i Jacek Murański wystąpili w filmie! Mamy fragmenty z ich udziałem. Czy to będzie hit?

Jacek Murański i Paulina Smaszcz
Jacek Murański i Paulina Smaszcz

08.06.2023 22:25, aktual.: 08.06.2023 23:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz to – jak sama się nazywa – "kobieta petarda". W życiu zawodowym chwytała się wielu zajęć: była/jest dziennikarką, wykładowczynią akademicką, ekspertką ds. PR-u i organizatorką szkoleń. Nie zmienia to jednak faktu, że w ostatnim czasie Internet żyje głównie jej konfliktem z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim (więcej tutaj).

Jacek Murański to z kolei aktor i zawodnik mieszanych sztuk walki. Kilka miesięcy temu przeżył on wielką tragedią, która odcisnęła piętno na reszcie jego życia. Pożegnał ukochanego syna Mateusza, po czym spotkała go fala nienawistnych komentarzy.

Paulina Smaszcz i Jacek Murański w jednym filmie

Dziś 8 lipca uroczystą premierę miał film z udziałem Pauliny i Jacka – Hejting. Epidemia Nienawiści. W tym dokumencie gwiazdy opowiedziały o tym, przez co w życiu przeszły.

Smaszcz między innymi ujawniła, co usłyszała od położnej po tym, gdy poroniła:

Pamiętam kiedy położna przychodziła i mówiła: „Proszę nie płakać. Proszę nie histeryzować. Tu są kobiety, które będą rodzić zdrowe dzieci. Pani traumatyzuje te kobiety. One mają mieć radość”. Nikt nie opowiada o tym, ale jeśli nie będziemy o tym mówić, to nic się nie zmieni. Nikt o tym nie pomyśli.

Murański podzielił się z widzami strasznymi wspomnieniami związanymi z plagą nienawistnych komentarzy, z którymi on i jego żona zetknęli się po rodzinnej tragedii.

Pełna wersja obrazu jest dostępna w serwisie YouTube. Jego reżyserem jest Patryk Boro, a wśród jego bohaterów znaleźli się też Lasuczita oraz Dominik Mrozowski.

W promocję dokumentu włączyła się sama Smaszcz, która zwróciła się na Instagramie do Murańskiego:

@jaca_muran_muranski_official_ , Twoja opowieść jest wstrząsająca, rozdzierająca serce i pokazująca, co ludzie robią młodzieży, rodzicom i swoim dzieciom. Niech pomyślą zanim oplują, że dokładnie to samo może spotkać ich jedynaka, jedynaczkę, dziecko, rodzinę – okazała mu wsparcie.
Joanna Godlewska-Murańska i Jacek Murański
Joanna Godlewska-Murańska i Jacek Murański
Paulina Smaszcz prezentuje swój młodzieżowy look
Paulina Smaszcz prezentuje swój młodzieżowy look
Jacek Murański
Jacek Murański
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Jacek Murański
Jacek Murański
Paulina Smaszcz w outficie YSL
Paulina Smaszcz w outficie YSL
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także