Patryk Vega schudł ponad 50 kilogramów. Oparł dietę na dwóch składnikach

Patryk Vega schudł 50 kilogramów
Patryk Vega schudł 50 kilogramów
Źródło zdjęć: © KAPIF

25.05.2024 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patryk Vega może pochwalić się jedną z największych metamorfoz w krajowym show-biznesie. Przed laty reżyser schudł ponad 50 kilogramów i obecnie nie przypomina siebie z przeszłości. Okazuje się, że dietę oparł na jedynie dwóch składnikach

Patryk Vega to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Wielu krytyków odmawia jego produkcjom jakości, ale nie można mu odmówić wyczucia filmowego światka oraz smykałki do biznesu. Przed laty Patryk zaskoczył także całą Polskę swoją niezwykłą metamorfozą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Patryk Vega schudł ponad 50 kilogramów

W rozmowie z "Galą" Patryk Vega opowiadał o tym, jak kariera wpłynęła na jego zdrowie, w tym wagę. Liczne obowiązki, szybkie tempo życia i stres spowodowały między innymi chroniczne zmęczenie i kłopoty z wagą. Reżyser postanowił podjąć zdecydowane kroki i w dosyć szybkim tempie schudł 50 kilogramów. Jak tego dokonał?

Jak Patryk Vega stracił 50 kilogramów? Zdradził swoją dietę

Patryk Vega wiedział, że nie może liczyć na cud, dlatego ciężko pracował, żeby pozbyć się zbędnych kilogramów. W wywiadzie poinformował, trenował kilka razy w tygodniu i ma świadomość, że nie może porzucić ćwiczeń, jeśli chce zachować formę. Do tego doszła niecodzienna dieta, bowiem reżyser miał pięć razy dziennie jeść mięso z warzywami. Dieta wydaje się dosyć monotonna, ale najwyraźniej na Vegę zadziałała świetnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także