Szukaj

Podobnie ubrani Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w „DD TVN”. Co za styl, klasa i elegancja!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w DDTVN

Małgorzata Rozenek błyszczała w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN. Paparazzi przyłapali ją przed studiem razem z Radosławem Majdanem.

Dzień Dobry TVN już od piętnastu lat umila widzom poranki. Chociaż w okresie wakacyjnym program był emitowany w weekendy, to aktualnie powrócił do swojego formatu i jest nadawany codziennie. Od godziny 8:00 do 11:30 w studiu pojawiają się ciekawi rozmówcy a wraz z nimi, poruszane są bardzo interesujące tematy.

Śniadaniówka od momentu, w którym przed laty wyemitowano pierwszy odcinek, przeszła spore zmiany. Nie tylko zmieniono logo na nowe, ale także uległ skład gospodarzy. Wiosną do ekipy dołączyli: Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski, jesienią Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Panie telewizyjny debiut mają jeszcze przed sobą, ale jak wynika z zapowiedzi, szykuje się on bardzo emocjonująco.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek pojawiła się w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN. Towarzyszył jej mąż Radosław Majdan. Para wczoraj obchodziła swoja 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji oboje przygotowali dla siebie niemałe niespodzianki. Małgosia udostępniła zdjęcie z pierwszego spotkania, natomiast Radzio przygotował dla niej klip wraz z ulubioną piosenką w tle. Wzruszeniom i czułościom nie było końca. Choć ta para ma za sobą już 7 wspólnych lat to miłość między nimi wciąż jest taka sama, jak na początku. Może nawet i jeszcze większa, gdyż doczekali się wspólnego synka Henia.

Perfekcyjna Pani domu w piątkowy poranek pojawiła się przed studiem Dzień Dobry TVN i tryskała humorem. Co rusz posyłała uśmiechy paparazzi, którzy z wielką ochotą robili jej kolejne zdjęcia. Ona i Radosław wybrali bardzo podobne stylizacje. Na górę założyli łudząco podobne, ciemne marynarki wraz z jasnymi t-shirtami pod spodem. Małgosia dół uzupełniła eleganckimi, materiałowymi spodnimi, natomiast Radek wybrał ciemne jeansy. Na nogi włożyli eleganckie buty.

View this post on Instagram

#MalgorzataRozenek była dziś gościem #DDTVN 💕 Kto oglądał?

A post shared by JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl) on

Oboje wybrali także bardzo podobne modele okularów z lustrzanymi szkłami. Trzeba przyznać, że para wie, jak wyglądać elegancko i gustownie.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×