Szukaj

Małgorzata Rozenek na 4. rocznicę ślubu dostała od Radosława niesamowity prezent: „Siedzę i płaczę”. On to jest romantyczny!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci, jaki wspaniały prezent dostała od męża na 4. rocznicę ślubu. Radosław Majdan to wielki romantyk.

10 września Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzili 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda pokazała w sieci romantyczne zdjęcie, które zostało zrobione 23 października 2013 roku podczas premiery filmu Mój biegun. To właśnie wtedy spotkali się pierwszy raz. Na pokaz filmu Gosia przyszła z bratem Miszą Kostrzewskim. Natomiast Radzio pojawił się w kinie sam.

To on wykonał pierwszy ruch, bo Małgorzata wpadła mu w oko i postanowił poprosić ją o numer telefonu.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: „Po co ci mój numer”, to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie – wyznał Radosław Majdan w wywiadzie dla magazynu Viva.

Porozmawiali, zapozowali do wspólnej fotki na ściance i ich każde poszło w swoją stronę. Jednak bardzo szybko doszło do pierwszej randki, a finałjest już doskonale znany.

Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze, po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy… Kocham Cię @r_majdan. Tyle jeszcze przed nami – napisała w dniu rocznicy Małgorzata, publikując zdjęcie z pamietnej premiery.

Jednak prawdziwie romantycznie stało się wieczorem, kiedy Rozenek pochwaliła się prezentem na 4. rocznicę ślubu.

Co dostała Małgorzata Rozenek na 4. rocznicę ślubu od Radka Majdana?

Małgorzata Rozenekczęsto podkreśla, że Radosław Majdan jest mężczyzną jej życia. Radek lubi rozpieszczać swoją żonę. Prezenterka na 40. urodziny otrzymała od swojego męża wyjątkowy i niezwykle drogi prezent – kupił swojej drugiej połowie Mercedesa GLE 350d. Cena takiego cacka wynosi ponad 350 tysięcy złotych. Jednak to prezent, który dał jej na 4. rocznicę ślubu, jest bezcenny.

W czwartkowy wieczór Gosia pochwaliła się nim na Instagramie. Nie ukrywała swojego wzruszenia. Ależ ten Majdan jest romantyczny!

Taką niespodziankę przygotował dla mnie Radosław z okazji 4 rocznicy ślubu, nasza ukochana piosenka, najważniejsze momenty, siedzę i płaczę oglądając to po raz kolejny…
KOCHAM GO – napisała.

Nie da się ukryć, że prezent piękny i bezcenny. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanowią jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu, a  ich uczucie kwitnie.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek na imprezie butiku online

Małgorzata Rozenek na imprezie butiku online

Dodaj komentarz

  • Xxd pisze:

    Radziu jestes najwspanialszym mężem. Brawo . MAŁGOSIA MASZ WIELKIE SZCZĘŚCIE 😍🤩 DOBREGO I SZCZESLIWGO ZYCIA DLA Was 😘😘🥰🥰😍😍🤩🤩

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×