Szukaj

Równo 4 lata temu Rozenek wzięła ślub z Majdanem. Z tej okazji pokazała zdjęcie z ich pierwszego spotkania

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 września świętują czwartą rocznicę ślubu. Gwiazda wspomina ich pierwsze spotkanie. Opublikowała nawet zdjęcie z tego wydarzenia.

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan mają ostatnio sporo powodów do świętowania. To w tym roku przyszedł na świat ich długo wyczekiwany synek Henio. Jednak to nie wszystko. Właśnie mija 4. rocznica ich ślubu. Choć czas leci bardzo szybko, to ich miłość zdaje się nabierać rumieńców. Ciągle bardzo się kochają i pokazują sobie uczucie różnymi gestami. Dziś Małgosia postanowiła przypomnieć sobie ich pierwsze spotkanie.

Radosław i Małgosia bardzo szybko stali się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Równie szybko stali się także ulubieńcami internautów. Wszystko to dzięki ogromnemu poczuciu humoru oraz dystansu do siebie i otaczającego ich świata. Oboje nie wstydzą się publicznie okazywać sobie uczuć. Rozczulają swoich fanów nazywając siebie pieszczotliwie Pysiula i Pączek. Są bardzo zgodną parą i potrafią zrozumieć się bez słów. Wyraz uczuciom dają sobie też w social mediach, w których są bardzo aktywni.

Kiedy i jak Małgorzata Rozenek poznała Radosława Majdana?

10 września Małgosia i Radek obchodzą 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji Perfekcyjna pokazała w sieci romantyczne zdjęcie dwojga. Zrobione zostało 23 października 2013 roku podczas premiery filmu Mój biegun, to właśnie wtedy para spotkała się po raz pierwszy. Na oficjalny pokaz filmu gwiazda przyszła z bratem Miszą Kostrzewskim. Natomiast jej przyszły mąż pojawił się w kinie sam.

Okazało się, że to on wykonał pierwszy ruch w stronę prezenterki. Wpadła mu w oko i postanowił poprosić ją o numer telefonu.

Zaczęło się tak, że ja robiąc pierwszy krok, chciałem od Małgosi numer telefon. Wymyśliłem sobie, że jeżeli zapyta się mnie: „Po co ci mój numer”, to powiem, że to będzie jakiś biznesowy aspekt. Natomiast miałem nadzieję, że nie zapyta się, jaki. A że było duże zamieszanie, fotografowie, bo to było w kinie, więc nie miała czasu zapytać się, po co mi jej numer, więc dała mi go. A ja nie musiałem wymyślać i pocić się, żeby wymyślić jakieś sensowne wytłumaczenie – zdradził Radosław Majdan w wywiadzie dla magazynu Viva.

Po krótkiej wymianie zdań para zapozowała do wspólnej fotki na ściance i ich drogi się rozeszły. Jednak na tym nie koniec. Bardzo szybko doszło do pierwszej randki, a finał tej historii miłosnej jest już każdemu doskonale znany.

Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze, po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy… Kocham Cię @r_majdan. Tyle jeszcze przed nami.

Do swojego wpisu Małgosia dołączyła zdjęcie z pierwszego spotkania z Radkiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia, zobaczcie sami.

  •  Z całego serca gratuluję! Dalszych pięknych chwil życzę, siły i wytrwałości.
  • Wszytkiego najlepszego.
  • Gratulacje… wszystko widać.
  • Szczęścia Kochani!

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń od fanów. My również przyłączamy się do ich słów.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – pierwsze spotkanie

Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek

Premiera filmu Mój Biegun - Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×