Pogrzeb Lisy Marie Presley. Córkę Elvisa pożegnały gwiazdy i tłumy żałobników. Słowa jej 77-letniej matki rozrywają serce

Pogrzeb Lisy Marie Presley

Pogrzeb Lisy Marie Presley

Pogrzeb Lisy Marie Presley. Jedyną córkę Elvisa Presleya pożegnały tłumy fanów. Na scenie pojawiła się Alanis Morissette. Zdjęcia paparazzi.

Lisa Marie Presley była jedyną córką Elvisa i Priscilli Presley i od najmłodszych lat budziła zainteresowanie międzynarodowej prasy. 54-latka świętowała na czerwonym dywanie sukces filmu biograficznego o swoim ojcu Elvis, a krótko po tym wylądowała w szpitalu wskutek ataku serca. Jak ustalił serwis TMZ, ze względu na złe rokowania została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i podłączona pod respirator. Doniesienia o śmierci Lisy potwierdziła jej matka.

Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie – napisała w komunikacie dla magazynu People.

Serwis TMZ podał, że po zawale serca u Lisy Marie doszło do śmierci mózgu. Z tego powodu rodzina podpisała dokument Do Not Resuscitation, zobowiązujący lekarzy do tego, by nie prowadzili resuscytacji 54-latki w przypadku kolejnego zatrzymania akcji serca. Jedyna córka legendy rocka Elvisa Presleya zmarła w wieku 54 lat.

W niedzielę media obiegły zdjęcia z pogrzebu Lisy Marie Presley.

Pogrzeb Lisy Marie Presley

Ostatnie pożegnanie miało miejsce w posiadłości Graceland, którą Lisa Marie Presley odziedziczyła po legendarnym ojcu. Aktorka i wokalistka została złożona w rodzinnym grobowcu, tuż obok jej syna, Benjamina Keougha, który w lipcu 2020 r. w wieku 27 lat popełnił samobójstwo.

Nasze serca są złamane Lisa. Wszyscy cię kochamy. […] Lisa Marie Presley była ikoną, wzorem do naśladowania, superbohaterką dla wielu ludzi na całym świecie – mówiła podczas uroczystości matka zmarłej.

Przeczytała też wiersz Stara dusza:

Złamane serce było przyczyną jej śmierci, teraz jest gdzieś, gdzie zawsze należała, ale moje serce tęskni za jej miłością.

Priscilla Presley przybyła na pogrzeb ze swoim synem Navarone Garibaldim, wnuczką Riley Keough i byłym mężem Lisy Marie, Michaelem Lockwoodem.

W ostatnim pożegnaniu Lisy Marie Presley udział wzięli m.in. Sarah Ferguson, Austin Butler, Jason Clark. Na scenie pojawili się m.in. Alanis Morissette, Billy Corgan i wokalista zespołu Guns N' Roses Axl Rose.

Zdjęcia w galerii.


Alanis Morissette i Mike Farrell - pogrzeb Lisy Marie Presley

Alanis Morissette i Mike Farrell - pogrzeb Lisy Marie Presley

Pogrzeb Lisy Marie Presley

Pogrzeb Lisy Marie Presley

Jason Clark - Pogrzeb Lisy Marie Presley

Jason Clark - Pogrzeb Lisy Marie Presley

Komentarze

 • Gość. Kok pisze:

  Ludzie mówią prawdę narkotyki alkohol dają w kosc

 • Ryfka pisze:

  B. Pawlikowska opowiadała, że problemy zdrowotne Elvisa wcale nie wynikały z alkoholizmu czy narkomanii (nie pił alkoholu, nie narkotyzował się), ale z przyczyn genetycznych- jego dziadkowie ze strony matki byli kuzynostwem pierwszego stopnia. Elvis owszem, był lekomanem, natomiast wynikało to w dużej mierze z problemów zdrowotnych. Jeżeli tak, to Lisa również była obciążona genetycznie.

 • Gość pisze:

  Kochamy Cię Liso❤️

 • Ania pisze:

  Ulżyło, tyle jadu w jednym krótkim wpisie. Okrutna z Ciebie istota,

 • Gość pisze:

  Ta pani co tak napisala wctakiej chwili jak smierci narkomanka jestes zalosnym bezwzgednym czlowiekiem to byla matka corka piekns kobieta ktora miala slabe serducho na to co zycie jej dalo zaplacisz za te slowa Bo sie NIC nie pisze myslec mozes co chcesz ale wctakich chwilach to skurwysynstwo

 • Gość pisze:

  Nie nam oceniać jej życie!

 • Gość pisze:

  Wielkie aj waj… narkomanka z problemami. Zostawiła po sobie żadna schedę, ale zaszczyty są, bo była jedyna córka „króla popu”….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×