Nic więc dziwnego, że Kwaśniewska porwała swojego drugiego psa, suczkę Lulę, i uciekła na Mazury do rodziców, którzy bawią tam już od kilku dni. Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska najwyraźniej podziałali zbawiennie na skołatane emocje córki, bo na zdjęciach wykonanych przez paparazzi Ola uśmiecha się i wygląda na bardzo zadowoloną.
Fotograf przyłapał ich podczas żeglowania łódką. Obie panie w kusych bikini korzystały z upalnego słońca, żeby nadać skórze nieco koloru, a Kwaśniewski pilnował, żeby łódka nie zboczyła z trasy i nie wpłynęła w krzaki. Pies siedzący na dziobie "Czapli" też wyglądał na bardzo zadowolonego, ale mało który czworonóg nie lubi wody i świeżego powietrza. ;)
Pytanie tylko - gdzie jest Kuba Badach? Został na brzegu, czy w Warszawie?