Szukaj

Genialne zdjęcia paparazzi! Ola i Jolanta Kwaśniewskie w bikini na wakacjach! Obie mają sylwetki jak marzenie

Ola Kwąsniewska, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski z psem na Mazurach

Ola Kwaśniewska na Mazurach z rodzicami

Kilka ostatnich dni nie było łatwych dla Oli Kwaśniewskiej. Choć na dworze dopisuje piękna pogoda, Kwaśniewska chodziła ze zwieszonym nosem i trudno ją z tego powodu dziwić. Zaledwie parę dni temu na swoim Instagramie prosiła fanów o wsparcie i trzymanie kciuków. Dlaczego? Jej ukochany owczarek niemiecki, wiekowy Kleks, trafił na stół operacyjny. Mimo interwencji chirurga, psa nie dało się odratować, a serce Oli “pękło na miliony kawałków”. Po tak smutnym zdarzeniu nikt nie mógłby być przesadnie szczęśliwy.

Nic więc dziwnego, że Kwaśniewska porwała swojego drugiego psa, suczkę Lulę, i uciekła na Mazury do rodziców, którzy bawią tam już od kilku dni. Aleksander KwaśniewskiJolanta Kwaśniewska najwyraźniej podziałali zbawiennie na skołatane emocje córki, bo na zdjęciach wykonanych przez paparazzi Ola uśmiecha się i wygląda na bardzo zadowoloną.

Fotograf przyłapał ich podczas żeglowania łódką. Obie panie w kusych bikini korzystały z upalnego słońca, żeby nadać skórze nieco koloru, a Kwaśniewski pilnował, żeby łódka nie zboczyła z trasy i nie wpłynęła w krzaki. Pies siedzący na dziobie “Czapli” też wyglądał na bardzo zadowolonego, ale mało który czworonóg nie lubi wody i świeżego powietrza. 😉

Pytanie tylko – gdzie jest Kuba Badach? Został na brzegu, czy w Warszawie?

Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!

Aleksandra Kwaśniewska pogrążona w ogromnym smutku. „Serce rozpadło mi się na milion kawałków”

Ola Kwaśniewska rozpaliła internautów! Pokazała swój biust w bikini odmawiając modlitwę! Kontrowersyjnie!


Czy lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?

×