Mikołaj Roznerski i Marta Juras wspólnie uczcili urodziny syna. Paprazzi przyłapali ich w centrum handlowym

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski po rozstaniu z Adrianą Kalską skupia się przede wszystkim na swoim synu. Chłopiec kilka dni temu świętował 11. urodziny. Zobaczcie zdjęcia z imprezy. 

Mikołaj Roznerski to aktor, który nie może narzekać na brak pracy. Szerszej publiczności dał się poznać w momencie, gdy dołączył do obsady serialu M jak Miłość, było to w 2012 roku. Do lat w telenoweli wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Dzięki tej roli zdobył ogromną sympatię widzów, którzy z zapartym tchem śledzą ten wątek. Na planie poznał także wielką miłość, jaką była Adriana Kalska. Przez kilka lat stanowili parę w życiu prywatnym i na ekranie. Kilka dni temu aktorka oficjalnie potwierdziła, że ich związek się rozpadł.

Od kilku lat przystojniak z ekranu nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. We wtorkowy wieczór pojawił się na premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach, gdzie gra jedną z głównych postaci. Na pokazie towarzyszyła mu tajemnicza blondynka, której tożsamość szybko udało nam się rozszyfrować.

Reporterka Jastrząb Post miała także okazję porozmawiać z Mikołajem. Pomimo rozstania z Adrianą w serialu nadal grają szczęśliwe małżeństwo z dwojgiem dzieci. Tylko nam wyjawił, jak teraz wyglądają ich relacje na planie. Został zapytany o to, czy rozdziela pracę od spraw prywatnych.

Sama sobie Pani odpowiedziała na to pytanie – potwierdził Mikołaj, potwierdzając tym samym, że na planie duma schowana jest do kieszeni.

Mikołaj Roznerski na urodzinach syna

Mikołaj ma za sobą już kilka nieudanych związków. Aktor ponad dekadę temu spotykał się z Martą Juras. Owocem ich relacji jest synek Antoni. Chłopiec jest dla Roznerskiego najważniejszą osobą na świecie. W ostatnim wywiadzie opowiedział, czego chciałby go najbardziej go nauczyć.

Tata nauczył mnie samodzielności. Ofiarował mi życiową mądrość i pokazał, jak radzić sobie w każdych warunkach. Otaczał mnie miłością ojcowską i dawał wsparcie. I Antek też zawsze może liczyć na to z mojej strony – podkreślił Mikołaj.

Chłopiec kilka dni temu skończył 11 lat. Z tej okazji rodzice wyprawili jedynakowi huczne przyjęcie urodzinowe w sali zabaw znajdującej się w centrum handlowym na obrzeżach Warszawy. Mikołaj czule przywitał się z matką Antosia i później cała trójka razem z przyjaciółmi chłopca udali się na miejsce zabawy. Aktor taszczył ze sobą górę prezentów przeznaczonych dla solenizanta. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Mikołaj Roznerski z synem i Martą Juras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×