Już wiemy, kim jest śliczna partnerka Mikołaja Roznerskiego z premiery i co ich łączy. Długo nie pozostała anonimowa

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Rozerski pojawił się na premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Na czerwonym dywanie pozowała z nim prawdziwa piękność. Sprawdziliśmy, kim jest długonoga blondynka i czym się zajmuje. Wiemy też, co ich łączy.

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Jego furtką do sławy okazał się serial M jak Miłość. Do obsady dołączył w 2012 roku. Epizodyczny wątek szybko został rozbudowany. Wciela się tam w postać Marcina Chodakowskiego, a jego losy widzowie śledzą z zapartym tchem.

Dzięki najpopularniejszej telenoweli w Polsce zyskał nie tylko rozpoznawalność, ale też miłość. Scenarzyści dobrali go w parę z Adrianą Kalską, która gra jego żonę. Uczucie z ekranu duet przeniósł do życia prywatnego.

Zakochani chętnie pokazywali się razem na salonach, gdzie nie szczędzili czułości przed obiektywami. Gdy pojawiali się na czerwonym dywanie, wszystkie oczy były skierowane tylko w ich stronę. Kilka dni temu potwierdziły się krążące od jakiegoś czasu plotki o rozstaniu aktorskiej pary. Oficjalny komunikat opublikowała Adriana Kalska.

Kim jest partnerka Mikołaja Roznerskiego z premiery?

Mikołaj i Adriana nadal pracują w M jak Miłość. Tam dalej grają małżeństwo Chodakowskich, które wychowuje wspólnie dwoje dzieci. Wczoraj aktorzy wrzucili do sieci zdjęcia z planu. Do tej pory na takich kadrach pozowali we dwoje. Teraz jednak na profilach pojawiły się ujęcia, na których są solo. Fani nie byli zachwyceni tym, co zobaczyli i obawiają się, czy nie doszło do rozstania tej pary także w serialu.

Wczorajszego wieczoru natomiast aktor pojawił się na premierze filmu 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Roznerski gra w nim jedną z głównych ról. U jego boku na czerwonym dywanie pojawiła się piękna blondynka. Gdy większość osób znalazła się już na sali, gdzie rozpoczęła się pierwsza oficjalna część pokazu, Mikołaj ze swoją towarzyszką zapozowali do kilku zdjęć.

Długonoga piękność, która pojawiła się u boku aktora, wywołała ogromne poruszenie. Po tym, jak wrzuciliśmy nagranie na naszym profilu na Instagramie, fani zaczęli dopytywać, z kim Mikołaj pojawił się na premierze. Znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie.

Kim jest Sylwia Chmielewska?

Roznerski na czerwonym dywanie pozował u boku Sylwii Chmielewskiej. Jest to znana w branży stylistka, która współpracuje z wieloma stacjami telewizyjnymi, a także doradza gwiazdom w kwestiach ubioru.

Może się ona pochwalić tym, że świadczyła usługi między innymi takim markom jak: Mohito, Reserved, Carolina Herrera, Bizuu, Solar, Vistula. Na co dzień nawiązuje współpracę z makijażystami, fotografami i modelami. Pojawia się także na planach zdjęciowych reklam i teledysków.

Jestem Sylwia. Stylizacją zajmuję się od 8 lat, ale moda jest ze mną od dziecka. Styl to moja pasja, natomiast misją jest nauczanie i inspirowanie poprzez moje osobiste usługi stylizacyjne. Uwielbiam towarzyszyć w drodze do nowego wizerunku. Podstawą dla mnie jest wewnętrzne piękno, które każdy ma w sobie, a ja pomagam wydobyć je na zewnątrz – czytamy na jej stronie internetowej.

Fani aktora zastanawiali się, czy tych dwoje coś łączy. Nie okazywali oni sobie bowiem żadnych czułości, ale bardzo ładnie razem wyglądali. Kolejny opis na stornie stylistki zdaje się wyjaśniać sprawę – jest szczęśliwą mężatką:

Na co dzień jestem szczęśliwą, spełnioną żoną, uwielbiam podróżować i odkrywać nowe kultury, które za każdym razem wpływają na moje postrzeganie świata oraz tego co robię.

Wygląda na to, że Mikołaj przed bardzo ważną dla siebie premierą postanowił skorzystać z usług profesjonalistki od wizerunku, a w podziękowaniu zaprosił ją na pokaz. Trzeba przyznać, że spisała się ona doskonale, bo Roznerski wyglądał bardzo stylowo.


Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Mikołaj Roznerski z nową partnerką?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×