Mikołaj Roznerski o pracy z Adrianą Kalską w „M jak miłość” po rozstaniu. Nie ukrywa, jak im się układa na planie

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski o pracy z Adrianą Kalską na planie M jak miłość. Jak po rozstaniu układa się im w serialu? Zobacz, co nam zdradził.

Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej wywołało ogromne poruszenie w mediach. Para przez miesiąc ukrywała, że nie jest już razem. Dopiero po serii publikacji aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że jej związek z naczelnym amantem polskiego kina po trzech latach dobiegł końca.

Jak dotąd to jedyny publiczny komunikat wystosowany przez duet, który wciąż spotyka się ze sobą w pracy – na planie M jak miłość, wcielając się w strategiczne dla produkcji postaci. To tam Roznerski i Kalska tworzą szczęśliwą rodzinę Chodakowskich. Nie wiadomo jednak, jak długo serialowa sielanka potrwa, bo już teraz mówi się, że producenci planują rozdzielić małżeństwo.

Mikołaj Roznerski o pracy z Adrianą Kalską w M jak miłość

Fani mają nadzieję, że w obsadzie pozostaną obie gwiazdy i żadna z nich nie podzieli losu Barbary Kurdej-Szatan. Mikołaj w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie ukrywa, że nie śledził wątku wyrzuconej z obsady aktorki i nie skupia się na plotkach na temat jej zwolnienia. Jeśli włącza serial, to ogląda tylko siebie, by wyłapać wszelkie niedociągnięcia:

Ja z jej wątkiem nie byłem związany za bardzo, więc za bardzo nie znam sprawy. Jeżeli czas mi pozwoli, to oglądam, aby poprawić w sobie coś, co źle zagrałem, myślę sobie wtedy, że następnym razem muszę to zagrać inaczej. Ale to bardzo rzadko, bo nie mam kiedy i nie mam też telewizora, więc powtórki oglądam w internecie.

Jak teraz wygląda praca Mikołaja i Adriany na planie? Czy są na tyle profesjonalni, że ich rozstanie w ogóle nie wpływa na ich pracę?

Sama sobie Pani odpowiedziała na to pytanie – potwierdził Mikołaj, potwierdzając tym samym, że na planie duma schowana jest do kieszeni.

Wygląda na to, że para nie pozwala, by sprawy prywatne rzutowały na ich pracę.


Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska - Gwiazdy na premierze Kontraktu

Komentarze

 • Goja pisze:

  Pan Roznerski zaraz będzie miał nowa miłość, s pani Kalska piękna kobieta powinna znaleźć kogoś kto doceni jej urodę i da jej to na co zasługuje , szkoda czasu na przygody z fircykami

 • GośćAstonka pisze:

  Przykre..Bardzo.lubie panią Kaliska i pana Roznerskiego.Fajni młodzi ludzie i całe długie jeszcze życie przed nimi. Zobaczymy. Może się pogodzą bo pasują do siebie bardzo.

 • Gośćcdc pisze:

  miłość nie istnieje tylko przyzwyczajenie

 • Gość pisze:

  I po wielkiej miłości!!! Ile to razy jeszcze Te tak zwaną Wielką miłość będą przeżywali z innymi partnerami? Świat tzw.celebrytów i aktorów to jedno wielkie dno.

 • Aga pisze:

  Dobrze że będą grać bo tylko oglądam zawsze odcinki z ich udziałem .Oboje są fajni

 • Alexxx pisze:

  A to Ci lowelas, kolejne sceny z nim muszą być przykrym wyzwaniem, dla tej pięknej dziewczyny, jaka jest Ada

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×