Szukaj

Ciężarna Meghan Markle na spacerze z Archiem. Duży brzuszek zwiastuje szybkie rozwiązanie

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle wybrała się na spacer z Archiem. Żona Harry'ego ma już pięknie zaokrąglony brzuszek. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Przenieśli się tam tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Przez pewien czas mieszkali w Los Angeles, później przenieśli się do Santa Barbara. Tam kupili przepiękną posiadłość położoną w spokojnej okolicy.

Małżonkowie, odkąd zamieszkali za oceanem, podjęli kilka odważnych decyzji. Podpisali lukratywne kontrakty ze Spotify i Netflixem, ogłosili drugą ciążę na łamach magazynu People, a także udzielili wspólnego wywiadu telewizyjnego Oprah Winfrey. Zdradzili w nim m.in. płeć drugiego dziecka – powitają na świecie córeczkę:

Meghan, powiedz nam, będzie synek czy córeczka? – zapytała Oprah.

Możesz powiedzieć? – zwróciła się Meghan do męża.

To dziewczyna – powiedział Harry.

Meghan Markle w drugiej ciąży podczas spaceru z Archiem

Odkąd Meghan i Harry ujawnili, że doczekają się córeczki, księżna nie pojawiała się publicznie. Chociaż jej mąż poleciał do Wielkiej Brytanii, gdzie uczestniczył w pogrzebie księcia Filipa, Markle ze względu na to, że jest w zaawansowanej ciąży, nie zdecydowała się mu towarzyszyć.

Małżonkowie rozdzielili się na kilka dni. Wiadomo jednak, że znów są razem. Harry przyleciał do Los Angeles we wtorek po południu. Podróżował samolotem  American Airlines. Z lotniska pojechał wprost do swojego domu w Kalifornii, gdzie czekali na niego ukochana żona oraz synek.

Fani rodziny królewskiej bardzo długo czekali na nowe zdjęcia ciężarnej Meghan Markle. Te udało się opublikować portalowi Page Six. Paparazzi przyłapali przyszłą mamę w momencie, gdy wybrała się na spacer z synkiem. Ubrała się w niebieskie dżinsy, które połączyła z ciemną koszulką opinającą jej sporych rozmiarów brzuszek, a także butami ze spiczastym czubem i odkrytą piętą od Valentino. Włożyła też długą, jasną kurtkę z kapturem z plisami z tyłu marki Cuyana. Na twarzy miała maskę ochronną. Widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Meghan Markle trzymała na rękach Archiego, który miał na sobie szarą bluzę, spodnie z podwiniętymi nogawkami, białe trampki na rzepy, a także zielony plecak. Trzeba przyznać, że mama i synek wyglądali razem bardzo stylowo.


Najnowsze zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×