Małgorzata Kożuchowska przyciąga spojrzenia przed studiem „DDTVN”. Nawet w codziennej stylizacji wygląda jak ikona stylu

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w niedzielny poranek przed studiem Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak świetnie wyglądała. Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Małgorzata Kożuchowska to jedna z największych gwiazd polskiego kina, teatru i telewizji. Zadebiutowała na scenie kilka dekad temu, a ogromna popularność przyniosła jej rola w serialu M jak Miłość. Tam przez 12 lat wcielała się w postać Hanki Mostowiak. Będąc u szczytu sławy, podjęła decyzję o tym, aby pożegnać się z telenowelą. Sporo ryzykowała, ale to wszystko bardzo jej się opłaciło. Nie mogła bowiem narzekać na brak kolejnych propozycji i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie.

Aktorka ma bardzo napięty grafik. Przez kilka ostatnich lat nie tylko pojawiała się w nowych kinowych hitach, ale grała też w kultowym serialu TVPRodzinka.pl. Wszystko to bardzo umiejętnie łączyła z opieką nad synkiem. Razem z mężem Bartłomiejem Wróblewskim wychowują 7-letniego Jasia.

Małgorzata Kożuchowska przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgosia nie tylko nieustannie rozwija swoją karierę, ale wie także, że popularność, którą zdobywała przez lata, może wykorzystać w słusznej sprawie. Aktorka bierze udział w wielu akcjach społecznych i charytatywnych. W tym roku postanowiła wesprzeć Fundację TVN i wzięła udział w akcji Podaruj misia, która odbywa się już po raz 16. Zaprojektowała ona pluszaka, którego będzie można kupić w sieci popularnych drogerii, a dochód wesprze działania fundacji. Miś stworzony przez Małgosię to urocza dziewczynka w błękitnej sukience i beżowym sweterku, a także ze słodką kokardką przy uchu.

Aktorka pojawiła się dzisiaj w studiu śniadaniówki, by promować całą akcję, a my przyglądamy się jej stylizacji. Gwiazda już dawno została okrzyknięta ikoną stylu, a każde jej publiczne wyjście to wspaniałe doznanie dla fanów mody. Tym razem postawiła na bardzo luźny outfit. W niedzielny mroźny poranek pojawiła się przed budynkiem śniadaniówki w krótkim brązowym futerku, czarnych leginsach, wysokich kozakach na słupku, a całą stylizację ożywiła czerwoną wełnianą czapką z dopiętą broszką z kolorowych kryształków.

Do wszystkiego dobrała czarną torebkę w kształcie woreczka i ciemne okulary. Chętnie pozowała do zdjęć i nie poskąpiła uśmiechów. Oczywiście towarzyszył jej także zaprojektowany przez nią pluszak, którego nazwała swoim imieniem. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Komentarze