Żona Krzysztofa Piątka wywołała szał w mediach po ostatnim meczu! Wyrasta na nową ulubienicę paparazzi!

Paulina Piątek podczas meczu

Paulina Piątek podczas meczu

Paulina Piątek dopingowała męża na meczu Polska – Izrael. Piękna żona Krzysztofa Piątka skradła uwagę paparazzi, którzy zrobili jej serię kapitalnych zdjęć. Zobacz, jak wyglądała na trybunach.

23-letni Krzysztof Piątek i starsza od niego o 4 lata Paulina Piątek w pierwszy weekend czerwca wzięli ślub. Zakochani sakramentalne „tak” wypowiedzieli w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Wówczas zaprosili gości na przyjęcie weselne, podczas którego nie brakowało wystawnych dekoracji.

Od momentu ślubu minął ponad tydzień, a piłkarz zdążył wrócić już na murawę. Właśnie dlatego w poniedziałek pojawił się na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie nasza kadra zmierzyła się z reprezentacją Izraela. Wśród publiczności pojawiła się właśnie Paulina, która mocno trzymała kciuki za swojego ukochanego.

Trzeba przyznać, że tego dnia wyglądała doskonale. Na stadion wybrała się bowiem w luźnej czarnej koszuli. Połączyła ją z krótkimi szortami, które wyeksponowały jej zgrabne nogi, a także ciemnymi botkami. Dobrała do nich czarną torebkę na łańcuszku. Piątek zrezygnowała z mocnego makijażu, stawiając jedynie na podkreślone oko. Usta jedynie musnęła pomadką.

Wygląda na to, że obecność Pauliny przyniosła szczęście jej mężowi. W spotkaniu strzelił pierwszego gola, a nasza reprezentacja wygrała 4:0 zyskując kolejne 3 punkty w eliminacjach do Euro 2020.

Zobacz: Krzysztof Piątek wyprawił wesele na bogato! Przepych i luksus aż biją po oczach! Do sieci trafiło sporo zdjęć!

Zobacz: Krzysztof Piątek wziął sekretny ślub na zamku z piękną Pauliną Procyk! Piłkarz pokazał rewelacyjne zdjęcie z ceremonii!

Zobacz: Wielka epidemia w polskiej kadrze przed meczem z Łotwą! Gwiazdy reprezentacji zostały powalone chorobą! Wśród nich Krzysztof Piątek!


Paulina Piątek - mecz Polska-Izrael

Paulina Piątek - mecz Polska-Izrael

Paulina Piątek w spiętych włosach - mecz Polska-Izrael

Paulina Piątek w spiętych włosach - mecz Polska-Izrael

Paulina Piątek odsłoniła nogi - mecz Polska-Izrael

Paulina Piątek odsłoniła nogi - mecz Polska-Izrael

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×