Krzysztof Piątek wyprawił wesele na bogato! Przepych i luksus aż biją po oczach! Do sieci trafiło sporo zdjęć!

Krzysztof Piątek - zdjęcia ze ślubu

Krzysztof Piątek - zdjęcia ze ślubu

Krzysztof Piątek wziął ślub. Piłkarz, w pierwszą sobotę czerwca poślubił Paulinę Procyk. Dwa dni po uroczystości wypłynęło sporo nowych informacji na ten temat - w tym także zdjęcia.

Krzysztof Piątek jest już po ślubie. Napastik A.C. Milan i jego ukochana prawniczka Paulina Procyk na ślubnym kobiercu stanęli w sobotę 1 czerwca. Ceremonia odbyła się na łagowskim zamku, do którego przybyli rodzina i przyjaciele młodej pary.

Chociaż do tej pory wszelkie informacje na temat uroczystości były pilnie strzeżone, do kolorowej prasy przedostało się sporo szczegółów. Jak udało ustalić się dziennikarzom Faktu na sobotnim ślubie pojawiło się około 70 osób. Uroczystość odbyła się w kościele, którego wnętrze udekorowano białymi kwiatkami. Gdzieniegdzie rozbrzmiewały też dźwięki harfy:

Nie było łez wzruszenia, pan młody wydawał się być lekko zawstydzony – podaje informator tabloidu.

Pan młody wybrał granatowy garnitur, a jego partnerka białą zwiewną suknię z rozcięciem spódnicy, co potwierdziło się także na zdjęciu, które w poniedziałkowy wieczór pojawiło się w social mediach. To właśnie wtedy świeżo upieczeni małżonkowie wstawili fotografię, na którym Piątek czule całuje swoją wybrankę. W podpisie umieścili jedynie datę ślubu.

Wiadomo też, że sama uroczystość weselna na zamku była utrzymana w stylu rustykalnym. Ze zdjęć, które zostały umieszczone na profilu organizatorów ślubnych wynika, że na stołach, oprócz eleganckiej zastawy i dobrego jedzenia, dominowały także żywe kwiaty.

Zobaczcie zdjęcia.

View this post on Instagram

01.06.2019 ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Zobacz: Krzysztof Piątek wziął sekretny ślub na zamku z piękną Pauliną Procyk! Piłkarz pokazał rewelacyjne zdjęcie z ceremonii!

Zobacz: Wielka epidemia w polskiej kadrze przed meczem z Łotwą! Gwiazdy reprezentacji zostały powalone chorobą! Wśród nich Krzysztof Piątek!

Zobacz: Para jak z Hollywood: Przystojny Krzysztof Piątek z piękną partnerką na pokazie Aramni w Mediolanie! Już robią furorę za granicą!


Krzysztof Piątek - nowe zdjęcie ze ślubu

Krzysztof Piątek - nowe zdjęcie ze ślubu

Krzysztof Piątek wziął ślub z Pauliną Procyk

Krzysztof Piątek wziął ślub z Pauliną Procyk

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk - zdjęcia dekoracji

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk - zdjęcia dekoracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×