Krzysztof Piątek wziął sekretny ślub na zamku z piękną Pauliną Procyk! Piłkarz pokazał rewelacyjne zdjęcie z ceremonii!

Krzysztof Piątek wziął ślub

Krzysztof Piątek wziął ślub

Krzysztof Piątek wziął ślub. Znakomity polski piłkarz poślubił swoją długoletnią ukochaną  Paulinę Procyk. Małżonkowie podzielili się ze swoimi fanami pierwszym zdjęciem z uroczystości. 

Krzysztof Piątek jest obecnie wschodzącą światową gwiazdą piłki nożnej. Piłkarz występuje na pozycji napastnika we włoskim klubie A.C. Milan oraz w reprezentacji Polski. W piątek polska kadra trenowała bez kilku czołowych zawodników – w tym bez Piątka i Kamila Glika. Kibice byli mocno zaniepokojeni tym faktem, jednak rzecznik kadrowiczów uspokajał fanów piłkarzy:

Nic się nie dzieje. O tym, że nie pojadą na sobotni trening, wiadomo było już wcześniej, tak ustalił sztab – uspokoił rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski.

W niedzielę wydało się, dlaczego jeden z nich opuścił piątkowy trening. W sobotę Krzysztof Piątek wziął ślub. Napastnik AC Milan poślubił swoją ukochaną prawniczkę – Paulinę Procyk. Sportowiec pochwalił się tym faktem na swoim profilu na Instagramie, wklejając piękne foto obrączek:

 Mr. & Mrs. Piątek – napisał w poście Krzysztof Piątek.

Na ten moment małżonkowie nie udostępnili więcej zdjęć z uroczystości. Wiadomo jednak, że ślub Krzysztofa i Pauliny odbył się na łagowskim zamku. Niestety cała ceremonia była owiana wielką tajemnicą, której nie chcieli zdradzić pracownicy zamku. W rozmowie z Gazetą Lubuską potwierdzili jedynie, że uroczystość się odbyła:

Tak,  mogę jedynie potwierdzić te informacje – przyznał jeden z informatorów gazety.

Dodajmy, że para poznała się kilka lat temu gdy piłkarz występował jeszcze w Zagłębiu Lubin. Wówczas mało jeszcze popularny Piątek natychmiast zakochał się w pięknej, starszej od siebie o 4 lata Paulinie. Małżonka Piątka wygląda jak Miss, to prawdziwa piękność, której wdzięki można podziwiać na jej Instagramie, gdzie regularnie umieszcza nowe zdjęcia.

 

Młodej parze gratulujemy!

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. Piątek ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Zobacz: Maciej i Lana Rybus wzięli ślub w Polsce. Pani młoda wybrała fenomenalną suknię!

Zobacz: Prezes się żeni! Tabloid wytropił ślubne plany ulubieńca Polaków!

Zobacz: Big Brother: Dwie zakochane pary uczestników postanowiły wziąć ślub! Takich widowiskowych rewelacji nigdy wcześniej nie było!


Krzysztof Piątek wziął ślub z Pauliną Procyk

Krzysztof Piątek wziął ślub z Pauliną Procyk

Krzysztof Piątek strzelił gola

Krzysztof Piątek strzelił gola

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×