Szukaj

Kinga Rusin nie wysiliła się przy nowej stylizacji, a i tak nas zachwyciła. Skromnie, ale jak pięknie!

Kinga Rusin - szara stylizacja

Kinga Rusin - szara stylizacja

Kinga Rusin zawsze jest dobrze ubrana. Jest niewątpliwą królową stylu. Zobaczcie jak wygląda w prostej stylizacji, zdumiewające.

Kinga Rusin jest mistrzynią stylu. Czego nie ubierze, to wygląda jak milion dolarów. Ostatnio została sfotografowana w prostej na pozór stylizacji. Ale jak ona to osi!

Zobacz: Kinga Rusin skrytykowana za stylizację. Szybko i dosadnie ripostuje

Kinga Rusin w prostej stylizacji – jak wyglądała?

Kinga Rusin została sfotografowana w prostej, utrzymanej w szarościach stylizacji. Wszystkie elementy jej stroju tak dobrze ze sobą współgrały, że efekt końcowy był fantastyczny. Piękna, złota polska jesień sprzyja takim outfitom.

Dziennikarka zestawiła klasyczna białą koszulę z czarnymi cygaretkami z błyszczącym mankietem na dole nogawki. Narzuciła na to ciemnoszary, melanżowy płaszcz do połowy łydki.

Całą robotę wykonały dodatki. Piękne szpilki ozdobione ćwiekami, torebka oraz okulary przeciwsłoneczne. Klasyka w najlepszym wydaniu.

Zobacz: Kinga Rusin wyciągnęła stare zdjęcie z córkami w słusznej sprawie. Jak wyglądała Iga Lis zanim rozkochała w sobie Taco Hemingwaya?

Kinga Rusin w szarej stylizacji

Kinga Rusin w szarej stylizacji

Dziennikarka od lat zachwyca stylizacjami, które zawsze są osadzone w trendach. Na jej Instagramie można znaleźć wiele inspiracji modowych, które są naśladowane przez Polki. Kiedy idzie do pracy, na zakupach, na spacerze, na wielkich wyjściach i podczas codziennych czynności.

Kinga Rusin znana jest ze swojego ekologicznego podejścia do życia. Często daje swoim ubraniom nowe życie. Wpisuje się w trend zero waste.

Niedawno została sfotografowana z córką, kiedy zanosiły swoje ubrania do naprawy. Dziennikarka trzymała w ręku torbę z Zary. Tak naprawdę nie wiadomo, jakiej marki ciuszki w niej niosła, ale nawet to, że używa takich toreb, świadczy o jej zamiłowaniu do ekologii.

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa na najbardziej romantycznym zdjęciu z Balu TVN 2019. Anna Kalczyńska uchwyciła ich w najlepszym momencie


Kinga Rusin w szarej stylizacji

Kinga Rusin w szarej stylizacji

Kinga Rusin w szarej stylizacji

Kinga Rusin w szarej stylizacji

Kinga Rusin - okulary i fryzura

Kinga Rusin - okulary i fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×