Tak się wyznacza nowe trendy! Kinga Rusin nawet z koca umie zrobić modową petardę!

Kinga Rusin otulona kocem

Kinga Rusin otulona kocem

Kinga Rusin otulona kocem pod studiem Dzień Dobry TVN

Klasy i stylu nie da się kupić za żadne pieniądze, a najlepszym tego przykładem jest Kinga Rusin, która od 25 lat uwodzi widzów swoim niesamowitym urokiem osobistym. Od kilku lat gwiazda Dzień Dobry TVN plasuje się w czołówce najlepiej ubranych osobistości polskiego show-biznesu.

O stylu 47-letniej prezenterki napisano już chyba wszystko, oczywiście w samych ochach i achach. Kinga od ośmiu lat pracuje z tą samą stylistką Agnieszką Kornacką i to z nią przygotowuje swoje stylizacje, zarówno te do Dzień Dobry TVN, jak i na wielkie wyjścia.

Co tydzień Rusin serwuje widzom śniadaniowego show pokaz najnowszych trendów. Jej kreacje wprawiają w zachwyt fanki dobrego stylu, nic więc dziwnego, że ostatnio Rusin złamała nawet swoją żelazną zasadę i wyjawiła na Instagramie markę sukienki, w której pokazała się na wizji.

Kinga Rusin powaliła na kolana nową suknią! Złamała dla niej swoją żelazną zasadę! Oj warto było!

Kinga Rusin w stylu lat 80.

Show Rusin nie kończy się jednak wraz z wyłączeniem kamer. Prawdziwą rewię mody gwiazda urządza zawsze po wyjściu ze studia. Nie inaczej było dzisiaj. Tym razem Kinga miała na sobie perfekcyjny jesienny zestaw będący ukłonem w stronę szalonych lat 80.

W niedzielnej stylizacji autorki bestsellera Co z tym życiem? można było dostrzec najmocniejszy hit sezonu, który powrócił do łask po ponad 30 latach – białe kozaczki. Modne buty świetnie korespondowały ze śnieżnobiałą kokardą, którą gwiazda zawiązała wokół szyi.

Na najnowszy look dziennikarki złożyły się również poszarpane u dołu dżinsy typu bootcut, elegancka marynarka w kartę, dyskretna biżuteria i duża czarna torba o nie wychodzącym z mody fasonie.

Perełką jesiennego kompletu Rusin był jednak… koc przypominający ponczo, który gwiazda zmysłowo wplotła pomiędzy czarny pas zakupiony w luksusowym francuskim domu mody Hermès.

Tak wyznacza się nowe trendy w ulicznej modzie. Pięknie!

Bezbłędna jesienna stylizacja Kingi Rusin! Tak mogła się ubrać tylko prawdziwa ikona stylu!

Kinga Rusin w zniszczonych spodniach i za dużym płaszczu. Tak ubiera się po wyjściu z „Dzień Dobry TVN

Wielkie zmiany w „Agent Gwiazdy”! Kinga Rusin żegna się z programem? „Zapnijcie pasy!”


Kinga Rusin w trendach sprzed 30 lat

Kinga Rusin w trendach sprzed 30 lat

Kinga Rusin jak modelka spaceruje po ulicy Marszałkowskiej

Kinga Rusin jak modelka spaceruje po ulicy Marszałkowskiej

Kinga Rusin z paskiem Hermes

Kinga Rusin z paskiem Hermes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×