Szukaj

Katy Perry baraszkuje wśród morskich fal. Jej figura jeszcze nie jest taka jak przed ciążą

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry w sierpniu ubiegłego roku powitała na świecie córeczkę. Od tamtej pory stara się uporać z nadprogramowymi kilogramami. Czy jej się to udaje? Jak teraz wygląda?

Katy Perry w marcu 2020 podzieliła się z fanami radosnymi wieściami. Ogłosiła, że ona i Orlando Bloom zostaną rodzicami. Od tego momentu nie żałowała zdjęć, na których można było podziwiać rosnący brzuszek.

Pod koniec sierpnia Perry została mamą. Powitała na świecie córkę, Daisy Dove, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcie dziecka.

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz – brzmiał oficjalny komunikat świeżo upieczonych rodziców.

W krótkim czasie wróciła do zawodowej aktywności. Zaczęła publikować nowe posty na Instagramie, wśród których nie brakowało bardzo odważnych wpisów. Na przykład krótko po porodzie zaprezentowała, jak wyglądało jej ciało zaledwie pięć dni po tym, jak została mamą.

Czas mija, a Katy powoli wraca do formy. Właśnie została przyłapana razem z najbliższymi na plaży. Jak prezentuje się w kostiumie kąpielowym?

Katy Perry zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Zdjęcia paparazzi

Katy Perry i jej najbliżsi odpoczywają na Hawajach. Nie mogło się obyć bez plażowania. Przepiękne miejsce, jakie wybrali na urlop, zachęca do korzystania z kąpieli słonecznych i pluskania wśród fal oceanu.

Gwiazda, mimo że nie odzyskała jeszcze figury sprzed ciąży, wyglądała pięknie, baraszkując w wodzie i zajmując się swoją Daisy Dove. Wybrała fioletowy kostium bez ramiączek, ale taki, który zakrywał brzuch. Nic jednak nie mąciło rodzinnego szczęścia.

Katy Perry słynęła ze szczupłej sylwetki, którą prezentowała w obcisłych kreacjach. Ciężko na nią pracowała:

Katy ćwiczy 5 razy w tygodniu – mówił jej trener.

Obecnie, chociaż zmieniły jej się priorytety, bo skupiła się na córeczce, powoli, we własnym tempie wraca do formy. Nie ukrywa, że nie jest to łatwe:

O mój Boże, to jest szleństwo! Co za kolejka górska – mówiła w wywiadzie dla People.

Zdradziła, że najgorsze było dla niej pierwszych 6 tygodni po porodzie.

Mimo że być może nie wraca do formy tak szybko, jak sobie zamarzyła, Katy nie traci optymizmu, a zdjęcia, jakie zrobili jej na plaży paparazzi, a które obiegły sieć, zbierają same komplementy.

Fanki piszą, że Perry to prawdziwa mama z krwi i kości, która niczego nie musi ukrywać i udawać. Chwalą gwiazdę, że nie promuje fałszywego obrazu idealnego macierzyństwa i podkreślają, że wygląda przepięknie. I ciężko się z nimi nie zgodzić. Zobaczcie sami.


Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry i Orlando Bloom zostali rodzicami

Katy Perry z gigantycznym brzuchem tańczy na ulicy

Katy Perry z gigantycznym brzuchem tańczy na ulicy

Katy Perry - sylwester 2020

Katy Perry - sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×