Szukaj

Katy Perry pięć dni po porodzie pochwaliła się sylwetką w pełnej okazałości. Zdradziła, jak wygląda jej brzuch

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry niedawno została mamą. W niedzielny wieczór opublikowała zdjęcie całej sylwetki. Jak wygląda kilka dni po porodzie?

Katy Perry o tym, że jest w ciąży, poinformowała w marcu. Przestała ukrywać krągłości i zaczęła się dzielić z internautami zdjęciami, na których widać rosnący brzuszek. Artystka została mamą 25 sierpnia. Właśnie wtedy na świat przyszła jej córeczka, Daisy Dove Bloom.

Perry i jej narzeczony, Orlando Bloom, o tym, że zostali rodzicami, poinformowali na Instagramie UNICEF. Dodali pierwsze zdjęcie z dzieckiem i podzielili się też swoimi odczuciami na temat porodu:

Wypełnia nas miłość i radość po bezpiecznych i zdrowych narodzinach naszej córki. Ale wiemy, że mamy szczęście i nie każdy może doświadczyć tak spokojnego porodu jak nasz. Ludzie na całym świecie wciąż doświadczają niedoboru pracowników służby zdrowia. Co jedenaście sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek, głównie z przyczyn, którym można zapobiec.

Katy Perry pokazała ciało kilka dni po porodzie

Katy przez wiele lat pojawiała się na galach MTV VMA, na których olśniewała kreacjami. Kiedy została mamą, postanowiła zrezygnować z udziału, o czym poinformowała w social mediach. W momencie, gdy wystartowało wydarzenie, opublikowała zdjęcie na Instastory. Widać, że ma dystans do swojego wyglądu po porodzie.

Piosenkarka pozuje bez makijażu, ma fryzurę w nieładzie, a na jej twarzy rysuje się widoczne zmęczenie. Jest w samej bieliźnie, dzięki czemu widać, jak prezentuje się jej brzuch kilka tygodni po porodzie. Chociaż gwieździe daleko do prezencji z gal i innych imprez, nie traci dobrego humoru. Dowodem jest opis, który dołączyła:

Włosy i makijaż autorstwa: @exhaustion – napisała Perry i oznaczyła twórców bielizny.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?


Katy Perry kilka dni po ciąży

Katy Perry kilka dni po ciąży

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×